Menu

Maszyna do szycia HUSQVARNA VIKING EPIC 980Q

Cechy produktu
  • Producent Husqvarna 
Opis

HUSQVARNA VIKING EPIC 980Q to sterowana komputerowo, ultranowoczesna maszyna do szycia. Maszyna ma ponad 1000 zaprogramowanych ściegów.

Na maszynę zapewniona jest 5-letnia gwarancja producenta!


Wyposażenie charakterystyczne:


STOPKI:
»
Stopka uniwersalna A
» Stopka do ściegów ozdobnych B
» Stopka do obszywania dziurek C
» Stopka do ściegu krytego D
» Stopka do wszywania zamków E
» Poślizgowa stopka H
» Stopka krawędziowa J
» Stopka do pikowania ¼" P
» Stopka do haftowania i cerowania R
» Stopka do ściegów wielokierunkowych S

AKCESORIA:
»
Siatka na szpulki nici
» Śrubokręt uniwersalny
» Rozcinacz ściegów
» Pędzelek
» Prowadniki krawędziowe
» Bębenki
» Trzpień na szpulkę
» duży trzpień na szpulkę
» Nasadka na szpulkę, znikoma (2)
» Nasadka na szpulkę, średnia ( 2)
» Nasadka na szpulkę, duża (2)
» Narzędzie wielofunkcyjne
» Płytka ściegowa do ściegu prostego
» Miękki pokrowiec na maszynę
» Rozrusznik nożny
» przewód
» pakiet igieł


dane technologiczne:

» typ sterowania: elektroniczna (komputerowa)
» typ chwytacza: rotacyjny
» automatyczne obcinanie nici: tak
» Szerokość ściegu: 7 mm
» System igieł: 130/705
» Zasilanie: 220 - 240 V


automatyczna maszyna do szycia

HUSQVARN VIKING EPIC 980Q to samoczynna maszyna do szycia, o szczególnie szerokiej, jasno oświetlonej przestrzeni roboczej 310 x 140 mm i ekranem dotykowym HD o średnicy ponad 10 cali. Ta postępowa maszyna do szycia ma wbudowany port WiFi. W trakcie pracy na maszynie, mamy stały dostęp do podpowiedzi i rozbudowanej pomocy z opisem wszelkich funkcji maszyny i filmami instruktarzowymi. Dostęp do maszyny możemy posiadać także z sprzętów przenośnych.

Funkcje mySewnet™

Maszyna ma dostęp do Wi-Fi, co zezwala na łączenie się z aplikacjami mySewnet™, przystępne aktualizowanie i bezprzewodowe przesyłanie projektów. Biblioteka mySewnet™ - to stały dostęp do pełnej, wciąż rozszerzającej się biblioteki perfekcyjnych ściegów i wzorów haftu. Oprogramowanie mySewnet ™ jest bezpłatne i umożliwia łatwą i szybką edycję projektów na komputerze: przerzucanie, obracanie, łączenie, zmianę koloru, sortowanie odcieni i inne. mySewnet™ Cloud - gratisowe konto mySewnet™ Cloud daje dostęp do wielu bezpłatnych "szyciowych" aplikacji. Blog mySewnet™ to szyciowe transmisje na żywo bezpośrednio na ekranie maszyny, a także bezpłatne projekty i wzory haftów i dużo więcej

JoyOS ADVISOR™ pomoc pod ręką

JoyOS ADVISOR™ to niewyczerpane źródło wiedzy o szyciu i o samej maszynie HUSQVARNA. Narzędzie daje dostęp do samouczków z użytecznymi poradami, niebanalnych projektów szyciowych z instrukcjami „krok po kroku" i porad dotyczących szycia i haftowania. Dzięki JoyOS ADVISOR™ mamy też dostęp do podręcznika, który odsłania przed użytkownikiem niesamowite funkcje maszyny, takie jak precyzyjne pozycjonowanie projektu, itp. Odszukamy tu również Przewodnik prędki Start, który podpowie, jak skonfigurować maszynę do szycia lub haftu i jak rozpocząć pracę z maszyną. JoyOS ADVISOR™ również przewodnik po akcesoriach, tych dołączonych i opcjonalnych.

Exclusive czujka System™

Zintegrowany system czujników, poprzez cały czas pracy maszyny, mierzy i dopasowuje cechy szycia do wybranej techniki i materiału. Maszyna sama reguluje docisk stopki i naprężenie nici. Maszyna automatycznie podnosi i opuszcza stopkę uwzględniając wybraną technikę szycia. Cztery pozycje stopki i automatycznie opuszczanie ząbków transportu umożliwiają komfortową pracę z szczególnie obszernymi elementami, np. Pikowanymi kołdrami. Dzięki automatyczniu docisku stopki, maszyna nadzwyczajnie radzi sobie z szczególnie grubymi i bardzo delikatnymi materiałami.

Dodatkowy podwójny transport

Maszyna Husqvarna Viking Epic 980Q ma opcjonalny podwójny transport, łączący mocne strony transportu dolnego ząbkowego i swego typu stopy kroczącej. Dzięki czemu rozwiązaniu maszyna prosto szyje niemało warstw materiału albo wyjątkowo niełatwe, ciężkie tkaniny. Funkcję podwójnego transportu można łatwo włączać lub wyłączać. Zintegrowany podwójny transport, sprawia, że ściegi są równe i skrupulatne, a maszyna nadzwyczajnie radzi sobie z nieprzystępnymi materiałami: skórą, welurem, szczególnie rozciągliwymi dzianinami czy materiałami z włosiem.

Maszyna z zaprogramowanymi ściegami ozdobnymi

Maszyna do szycia Husqvarna Viking ma ponad 1000 zastosowanych ściegów, w tym alfabet, ściegi dekoracyjne i programy do pikowania. Zaimplementowane ściegi, są uporządkowane w kilkunastu kategoriach, co pozwala z łatwością odnaleźć poszukiwany program ściegowy. Na ekranie, oprócz podglądu wybranego ściegu, maszyna zasugeruje odpowiednią stopkę i inne atrybuty. Szpulki w tym modelu są o 30% obszerniejsze aniżeli w domowych maszynach.

System ściegów deLuxe™

zastosowany w maszynie system ściegów deLuxe™ pozwala na uzyskanie świetnych ściegów. Maszyna sama dobiera optymalne naprężenie nici – zależnie od wybranej techniki szycia, nici i tkaniny. Rezultatem są wspaniałe szwy – takie same na prawej i lewej stronie materiału. System ściegów deLuxe™ ułatwia np. Szycie i haftowanie srebrnymi nićmi.


Zaprogramowane ściegi możemy łatwo edytować i pozycjonować - maszyna ma 29 położeń igły. Funkcja Taperowania - czyli zakańczania ściegów przez ich zwężanie pod kątem, ułatwia łączenie ściegów w kształty.

Funkcja FIX

niezwykle funkcjonalne narzędzie, które samoczynnie zespaja nitki na końcu ściegu i przeciąga je na lewą stronę materiału, zabezpieczając ściegi przed pruciem.

solidna maszyna do szycia

Maszyna do szycia Husqvarna Viking Epic 980Q ma ogromne pole pracy, precyzyjnie oświetlone diodami LED. Komfortowy dostęp do ustawień maszyny daje nam spory, barwny wyświetlacz dotykowy Do włączania i wyłączania najważniejszych funkcji służą poręczne przyciski. Siła wkłucia igły jest sterowana elektronicznie, dlatego maszyna płynnie szyje bardzo delikatne i niezwykle grube materiały. W maszynie zaimplementowano przychylny użytkownikowi system prędkiej podmiany stopek.

zaimplementowany nawlekacz igły

praktyczne narzędzie pozwalające na nawleczenie igły w kilka sekund, bez uciążliwego „trafiania" w oczko. Umieszczamy nitkę w specjalnych prowadnikach i nawlekacz ją „łapie" i przeciąga przez igłę. Nawlekacz jest stanowczo pomocny przy haftowaniu, kiedy musimy nieraz zmieniać nić.

detektor kończącej się/zerwanej nitki

Maszyna ma postępowy sensor, który da nam znać jeśli nitka będzie się kończyła. Jeśli nitka, którą szyjemy się zerwie, maszyna automatycznie się zatrzyma.


Aby skrócić przestoje w pracy, możemy nawijać szpulkę na dwa sposoby - tradycyjny, podczas szycia, a także poprzez nawleczoną igłę. Akcesoria do maszyny, z łatwością, utrzymasz w porządku dzięki praktycznej szufladce. Na obudowie maszyny umieszczono linijkę z podziałką w centymetrach i calach. Maszyna mawbudowane dwa porty USB.

Power Stitch - elektroniczna regulacja mocy wkłucia igły

zwiększona, elektronicznie sterowana siła wkłucia igły sprawia, iż maszyna poradzi sobie nawet z kilkoma powłokami materiału. Power Stitch gwarantuje perfekcyjne rezultaty podczas szycia skomplikowanych tworzyw – ciężkich i gęstych dzianin.


Domowa maszyna do szycia z menu w języku angielskim.


Maszyna objęta 5-letnią gwarancją w ramach programu przedłużonej gwarancji.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.