Menu

Maszyna do szycia i haftowania HUSQVARNA VIKING DESIGNER SAPPHIRE 85

Cechy produktu
  • Producent Husqvarna 
Opis

Ultranowoczesna maszyna do szycia i haftowania HUSQVARNA VIKING DESIGNER SAPPHIRE 85. Maszyna z pełną automatyką i portem WiFi. Maszyna ma 680 programów ściegowych i 620 wzorów haftów.

Na maszynę zapewniona jest 5-letnia gwarancja producenta!Wyposażenie charakterystyczne:
Stopki dociskowe:
»
Stopka uniwersalna A
» Stopka do ściegów ozdobnych B
» Stopka do obszywania dziurek C
» Stopka do ściegu krytego D
» Stopka do wszywania zamków E
» Stopka nieprzywierająca H
» Stopka krawędziowa J
» Stopka do pikowania ¼" P
» Stopka z czujnikiem Q
» Stopka do haftowania i cerowania R
» Stopka do ściegów omnimotion i muszelkowych S
» Stopka z czujnikiem do oszywania dziurek w jednym kroku
» Samoprzylepne podkładki poślizgowe
» Stopka z dodatkowym transportem

Tamborki
» Tamborek Królewski – 360x200 mm
» Tamborek Koronny – 260x200 mm
» Tamborek nadzwyczajny Kwadratowy – 120x120 mm

Inne akcesoria:
» Siatka na szpulki nici
» Śrubokręt
» Rozpruwacz szwów
» Pędzelek
» Szpulki (11 szt.)
» Prowadniki krawędziowe / do pikowania
» Narzędzie wielofunkcyjne/Podkładka do przeszywania zgrubień
» Klipsy do tamborka
» Krążek na szpulkę – niewiele znaczący
» Krążek na szpulkę – średni
» Krążek na szpulkę – spory
» Podkładka filcowa
» Płytka ściegowa – do ściegów prostych
» Twardy pokrowiec na maszynę
» Miękka torba do przechowywanie i przenoszenia jednostki hafciarskiej
» Rozrusznik nożny z chowanym kablem
» przewód zasilający
» Igły
» Książka wzorów haftów DESIGNER SAPPHIRE 85
» Nożyczki
» Kupon materiału i tkaniny stabilizującej
» Ściereczka z mikrofibry

dane techniczne:

» wariant sterowania: elektroniczna (komputerowa)
» Szerokość ściegu (maszyna do szycia): 7 mm
» wariant chwytacza: rotacyjny
» ilość programów (maszyna do szycia): 680
» samoczynne obcinanie nici: tak
» Szerokość ściegu: 7 mm
» ilość programów szycia: 680
» liczba alfabetów - czcionek (maszyna do szycia): 5
» liczba alfabetów - czcionek (hafciarka): 8
» System igieł: 130/705
» Zasilanie 220 - 240 V


samoczynna maszyna do szycia HUSQVARNA VIKING DESIGNER SAPPHIRE 85 to nowoczesna maszyna do szycia i haftowania. Zastosowane w maszynie samoczynne funkcje sprawią, iż nie będziesz chciała przestać szyć. Sapphire 85 ma wbudowny port WiFi i stały dostęp do narzędzi mySewnet™ z poziomu ekranu dotykowego.

Funkcje mySewnet™

Maszyna ma dostęp do Wi-Fi, co umożliwia łączenie się z aplikacjami mySewnet™, łatwe aktualizowanie i bezprzewodowe przesyłanie projektów. Biblioteka mySewnet™ - to stały dostęp do pełnej, wciąż powiększającej się biblioteki genialnych ściegów i wzorów haftu. Oprogramowanie mySewnet ™ jest bezpłatne i pozwala na łatwą i szybką edycję projektów na komputerze: przerzucanie, obracanie, łączenie, zmianę koloru, sortowanie barw i inne. mySewnet™ Cloud - darmowe konto mySewnet™ Cloud daje dostęp do wielu darmowych "szyciowych" aplikacji. Blog mySewnet™ to szyciowe transmisje na żywo bezpośrednio na ekranie maszyny, a także bezpłatne projekty i wzory haftów i mnóstwo więcej


Sterowanie maszyną odbywa się przy pomocy pokaźnego ekranu dotykowego, a dla najważniejszych funkcji, z przodu maszyny umieszczono 9 poręcznych przycisków. Prędki dostęp mamy do funkcji: samoczynnego pozycjonowania igły góra/dół, funkcji Start/Stop, prędkiego zatrzymania maszyny - Stop, Funkcji Fix, samoczynnego obcinania nici, szycia wstecz, regulacji szybkość, samoczynnego podnoszenia i opuszczania stopki. Dostęp do maszyny możemymieć maszyn przenośnych - tabletu lub telefonu.

JoyOS ADVISOR™ pomoc pod ręką

JoyOS ADVISOR™ to niewyczerpane źródło wiedzy o szyciu i o samej maszynie HUSQVARNA. Narzędzie daje dostęp do samouczków z użytecznymi poradami, atrakcyjnych projektów szyciowych z instrukcjami „krok po kroku" oraz porad dotyczących szycia i haftowania. Dzięki JoyOS ADVISOR™ mamy również dostęp do podręcznika, który odsłania przed użytkownikiem niesamowite funkcje maszyny, takie jak precyzyjne pozycjonowanie projektu, itp. Wyszukamy tu również Przewodnik szybki Start, który podpowie, jak skonfigurować maszynę do szycia lub haftu i jak rozpocząć pracę z maszyną. JoyOS ADVISOR™ też przewodnik po akcesoriach, tych dołączonych i opcjonalnych.


Funkcja FIX

szczególnie ergonomiczne narzędzie, które automatycznie konsoliduje nitki na końcu ściegu i przeciąga je na lewą stronę materiału, zabezpieczając ściegi przed pruciem.


zastosowany nawlekacz igły

ergonomiczne narzędzie pozwalające na nawleczenie igły w kilka sekund, bez uciążliwego „trafiania" w oczko. Umieszczamy nitkę w specjalnych prowadnikach i nawlekacz ją „łapie" i przeciąga poprzez igłę. Nawlekacz jest wyjątkowo pomocny przy haftowaniu, kiedy musimy nieraz zmieniać nić.


czujka kończącej się/zerwanej nitki

Maszyna ma nowoczesny czujka, który da nam znać jeśli nitka będzie się kończyła. Jeśli nitka, którą szyjemy się zerwie, maszyna samoczynnie się zatrzyma.


Żeby do maksimum skrócić przestoje w pracy, maszyna umożliwia nawijanie szpulek na dwa sposoby - tradycyjny, podczas szycia lub haftowania oraz poprzez nawleczoną igłę.

Maszyna z zaprogramowanymi ściegami dekoracyjnymi Maszyna do szycia Husqvarna Viking ma zaimplementowane 680 ściegów o szerokości do 54 mm i 5 alfabetów. Ściegi możemy też z łatwością pozycjonować - mamy do dyspozycji 29 położeń igły. Funkcja Taperowania - czyli zakańczania ściegów przez ich zwężanie pod kątem, upraszcza łączenie ściegów w kształty. Do dyspozycji mamywytworne techniki ściegów, opatentowane poprzez HUSQVARNA® VIKING®, np. Sequin i Theme. Funkcja Stitch Balance automatycznie ustawia wyśmienity balans transportu podczas szycia do przodu i do tyłu. Zaprogramowane ściegi, są w pamięci maszyny uporządkowane w kilku kategoriach, są też nadrukowane na wewnętrznej stronie otwieranej pokrywy. Do obszywania dziurek mamy do dyspozycji 15 stylów obszyć. Jeśli musisz przerwać haftowanie lub szycie, wszystkie ustawienia i bieżąca pozycja ściegu zostaną automatycznie zapisane. W dowolnym momencie możesz także ręcznie wybrać opcję inteligentnego zapisu.

System ściegów deLuxe™

zaimplementowany w maszynie system ściegów deLuxe™ umożliwia uzyskanie wyśmienitych ściegów. Maszyna sama dobiera odpowiednie naprężenie nici – zależnie od wybranej techniki szycia, nici i tkaniny. Rezultatem są idealne szwy – takie same na prawej i lewej stronie materiału. System ściegów deLuxe™ usprawnia np. Szycie i haftowanie srebrnymi nićmi.


samoczynna hafciarka domowa Husqvarna Viking Designer Sapphire 85 ma w swojej pamięci ponad 620 wzorów haftów, 8 czcionek hafciarskich, w rozmiarach od 10 do 80 mm. Maksymalne pole haftu to aż 360 x 350 mm. Na maszynie Designer Sapphire 85 możemy haftować z szybkością do 1000 ściegów na minutę. Husqvarna zezwala na szybkie konwertowanie fotografii na hafty i ich przystępne edytowanie bezpośrednio na ekranie. Zaprogramowane wzory haftów możemy dokładnie pozycjonować na tamborku i edytować za pomocą funkcji: obracanie, odbicie lustrzane, skalowanie, zmiana wymiaru czy przesuwanie. Maszyna samoczynnie przecina ściegi przeskokowe. Każdy wzór haftu możemy wykonać kolorowo albo monochromatycznie. Mamy również możliwość fastrygowania na tamborku. Z maszyną otrzymasz oprogramowanie hafciarskie PREMIER+, które zezwala na tworzenie i edytowanie wzorów haftów na komputerze.

Design Appliqué – tworzenie aplikacji

Maszyna na specjalny program pozwalający na tworzenie aplikacji bezpośrednio na ekranie maszyny, bez dopełniającego oprogramowania. Możemy wybierać spośród zastosowanych kształtów, takich jak: serce, kwiat czy litery i wykańczać naszą aplikację przeróżnymi rodzajami ściegów.


Aplikacja Quick Font

Wraz z maszyną otrzymujemy dostęp do darmowej aplikacji Quick Font, która zezwala na przekształcenie dowolnej czcionki True Type w czcionkę hafciarską.


bezusterkowa maszyno-hafciarka Maszyna do szycia Husqvarna Viking Designer Sapphire 85 ma pokaźne pole pracy - 25 cm, oświetlone diodami LED. Akcesoria do maszyny łatwo utrzymasz w porządku dzięki poręcznej szufladce. Na obudowie maszyny umieszczono praktyczną linijkę z podziałką w centymetrach i calach. Maszyna mazastosowany port USB.

Power Stitch - elektroniczna regulacja mocy wkłucia igły

powiększona, elektronicznie sterowana siła wkłucia igły powoduje, że maszyna poradzi sobie choćby z kilkoma powłokami materiału. Power Stitch gwarantuje świetne rezultaty w trakcie szycia niełatwych materiałów – ciężkich i gęstych tkanin.


Domowa maszyna do szycia z menu w języku angielskim.

Maszyna objęta 5-letnią gwarancją w ramach programu przedłużonej gwarancji.
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.