Menu

Maszyna do szycia Polonia 2018 z podręcznikiem, kompletem stopek oraz igieł

Cechy produktu
  • Producent Łucznik 
  • Moc 70 W
Opis

Prosta maszyna do szycia jest potrzebna w każdym domu – wciąż trzeba a to zaszyć dziurę, a to skrócić firanki czy obszyć nogawki spodni. Maszyna pierwszej zapotrzebowania, którą wyciągniesz z szafy, by pomogła opanować minimalne domowe kryzysy. Taka właśnie jest Polonia 2018, maszyna, którą pokochasz od pierwszego wejrzenia. Maszyna w piękne czerwone maki, którą stworzyliśmy specjalnie na 100 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.

W Polonii 2018 łatwo wybierzesz dowolny z 22 ściegów przy pomocy czytelnego pokrętła z przodu maszyny – każda z liter to odpowiadający danemu wzorowi tryb szycia. A jak wygląda wzór? Wszystkie wyrysowane są na jej korpusie – tak, aby w dowolnym momencie można było podglądnąć wybrany ścieg. Czytaj więcej

Na maszynę zapewniona jest 24-miesięczna gwarancja rodzaju door-to-door.Wraz z maszyną komplet akcesoriów Łucznik Basic GRATIS od marki Szyciewdomu.pl zawierający:

-16 metalowych szpulek bębenkowych z kolorowymi nićmi
-5 półpłaskich igieł maszynowych różnorodnej grubości
-2 nici do przyszywania guzików na krążku
-21 szpulek kolorowych nici
-nawlekacz igły
-minimalne nożyczki 6cm
-5 białych guzików
-5 czarnych guzików
-centymetr krawiecki
-naparstek


Najważniejsze atrybuty technologiczne:

- rodzaj maszyny: mechaniczna
- Waga (kg): 5200 g
- Moc: 70W
- Zatrzaskowe mocowanie stopek O-matic
- Chwytacz wahadłowy
- Płytka okrywająca ząbki transportera
- Nożyk do obcinania nici
- Wolne ramię
- Lampka podświetlająca pole pracy
- Schowek na akcesoria
- Płytka ściegowa z podziałką
- Włącznik ON/OFF
- funkcjonalna pokrywa
- rączka do przenoszenia


Funkcje, możliwości i zastosowanie:

- liczba programów: 22
- Wysokie podnoszenie stopki
- Regulacja długości ściegu do 4 mm
- Szycie wsteczne
- Regulacja naprężenia nici
- Nawijanie nici na szpulkę
- Możliwość zastosowania podwójnej igły
- Wykańczanie brzegów
- Niewidoczne podszywanie brzegów
- Wszywanie guzików
- 4-stopniowe obszywanie dziurek
- Ściegi: kryte, sprężyste, owerlokowy, prosty, zygzak
- Stebnowanie ściegiem prostym
- automatyczny nawlekacz nitki na igłę


Wyposażenie i akcesoria:

- Regulator obrotów
- Stopka uniwersalna
- Stopka do wszywania zamków
- Stopka do obszywania dziurek
- Stopka do przyszywania guzików
- Prujka ze szczoteczką
- Prowadnik do pikowania
- Zapasowe igły
- Ograniczniki na trzpień górnej szpuli
- Szpulki (x3)
- Wkrętak
- Oliwiarka,
- Płytka okrywająca ząbki transportera
- Dodatkowy trzpień na szpulkę
- Podkładka pod szpulę
- Karta gwarancyjna


Łucznik 2018 Polonia

Polonia 2018 posiada funkcję, którą niewątpliwie docenisz: automatyczny nawlekacz zezwalający łatwo i błyskawicznie nawlec igłę maszyny, by bez wysiłku przygotować ją do pracy. Nie ma więc konieczności celowania w oczko! Sam cykl nawlekania jest ułatwiony również dzięki strzałkom i obrazkom poglądowym wyrysowanym na obudowie, które pokazują krok po kroku gdzie i w którym kierunku przeciągnąć nić.

Dzięki wolnemu ramieniu Polonii 2018, wytwarzającemu się po wysunięciu schowka na akcesoria, prosto obrzucisz nogawkę, przyszyjesz rękaw czy kołnierzyk. Samo obrzucanie przy zastosowaniu Polonii 2018 to prawdziwa przyjemność, dzięki ściegom overlockowym, które posiada maszyna. To specjalne ściegi, dzięki którym możesz wykończyć swoją pracę, naśladując obszycie stworzone przy użyciu pełnowymiarowego overlocka. W razie zapotrzebowania wyszyjesz z jej pomocą dodatkowo ściegi rozciągliwe – to wszystkie te, które widnieją w sekcji S1, widocznej po prawej stronie pokrywy.

Kończąc pracę łatwo utniesz nić przeciągając ją przez specjalny nożyk ukryty w obudowie, natomiast zaczynając szycie zabezpieczysz ścieg ryglem wytworzonym przy pomocy dźwigni szycia wstecznego.

W razie potrzeby możesz w dodatku podłożyć pod stopkę wyższe złożenie materiału, dzięki możliwości wysokiego podniesienia stopki.

Polonia 2018 zezwala na ponadto komfortowe szycie podwójną igłą, dzięki drugiemu trzpieniowi na uzupełniającą szpulę nici, który możesz podłączyć w razie potrzeby.

W wysuwanym schowku na akcesoria znajduje się podstawowe wyposażenie maszyny, a także akcesoria konieczne do jej konserwacji: trzy szpulki na nić dolną, stopka do przyszywania guzików, stopka do wszywania zamka błyskawicznego, stopka do obszywania dziurek na guziczki, prowadnik do pikowania, zapasowe igły, prujka ze szczoteczką, płytka zakrywająca transporter materiału, dwa ograniczniki do nici, oliwiarka, wkrętak.

Wraz z maszyną dostajemy oczywiście jeszcze nożny regulator obrotów, a także delikatny pokrowiec przeciwkurzowy.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.