Menu

Maszyna do szycia REDSTAR R30s

Cechy produktu
  • Producent Redstar 
  • Ilość ściegów 23 
Opis

 Maszyna do szycia Redstar R30S posiada 23 warianty ściegów. Wśród nich wyszukamy samoczynne obszywanie dziurek na rozmiar guzika i ściegi do podszywania ślepego. Do wyboru mamy także szeroką gamę ściegów owerlokowych i specjalistycznych do rozmaitych typów tworzyw, w tym rozciągliwych.

Maszyna do szycia Redstar R30S jest wyposażona w progresywny chwytacz rotacyjny i wykonana jest z metalowych podzespołów dzięki temu oznacza się wysoką jakością wykonania i długoletnią „żywotnością".

Wzbogacono ją o oświetlenie LED i automat do nawlekania igły. Dodatkowy stolik, który znajduje się w wyposażeniu powiększa komfort pracy, a także powierzchnię szycia. Na maszynę zapewniona jest 5-letnia gwarancja Każdy towar od chwili sprzedaży posiada 2 letni okres gwarancji.

Warunkiem uzyskania przedłużonej gwarancji na okres dodatkowych 3 lat jest wypełnienie kuponu promocyjnego znajdującego się w przesyłce i wysłanie go drogą mailową albo listem poleconym w terminie 14 dni od daty zakupu.

dane, na które należy odesłać wypełniony kupon znajdują się w stopce dokumentu. Na dodatek pakiet 16 stopek gratis: Stopka do ściegu krytego Stopka do marszczenia Stopka do ściegu owerlokowego Stopka do wszywania kordonków Stopka do podwijania/obrębiania Stopka do patchworku otwarta Stopka teflonowa Stopka z rolkami do nieprzystępnych materiałów Stopka do zamków krytych Stopka uniwersalna Stopka do pikowania Stopka do patchworku z prowadnikiem Stopka do ściegu satynowego Stopka do cerowania/haftowania Stopka do wszywania żyłki/sznurka Stopka do wszywania wypustki Wyposażenie standardowe: stolik zwiększający pole pracy stopka uniwersalna stopka do wszywania zamków obustronna stopka do guzików stopka do samoczynnego obszywania dziurki na guziki zestaw szpulek zestaw igieł rozpruwacz z pędzelkiem do czyszczenia trzymak szpulki - zatyczka nieznaczna i obfita podkładka filcowa pod nić dodatkowy trzpień pionowy do szycia igłą podwójną śrubokręt w zarysie L prowadnik do pikowania regulator obrotów Najważniejsze dane techniczne i funkcje: 23 programy ściegowe (w tym ściegi proste, zygzak, ścieg kryty, owerlokowy i ozdobne) samoczynne obszywanie dziurek na guziki płynna regulacja szerokości ściegu do 5mm płynna regulacja długości ściegów do 4mm możliwość szycia wstecz (zakańczanie ściegów) zaimplementowany zewnętrzny obcinacz nitek zaimplementowany nawlekacz igły regulacja naprężenia nici górnej LEDowe oświetlenie pola pracy wbudowany szpulownik wolne ramię - nieskomplikowane szycie na kolisto (nogawka, rękaw) chwytacz rotacyjny 6-stopniowy mechanizm transportu zatrzaskowe mocowanie stopki - system Matic...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.