Menu

Maszyna do szycia Singer 1306 Start

Cechy produktu

  • Producent Singer 

Opis

Kompaktowa i nieskomplikowana w użyciu maszyna do szycia Simple 1306 firmy Singer to ergonomiczny sprzęt wspaniały dla początkujących. Instrukcja nawlekania nitki została nadrukowana na maszynie, aby ułatwić rozpoczęcie pracy.

Maszyna posiada 6 zaimplementowanych ściegów: prosty, satynowy, zygzak, kryty, muszelkowy i 4-stopniowe obszywanie dziurek. Samoczynny napinacz gwarantuje zrównoważone, proste szycie, niezależnie od typu materiału.

Nic tylko brać się do pracy! Nie trzeba nawet samodzielnie ustawiać długości ani szerokości ściegu. Maszyna składa się z bardzo wytrzymałego, wewnętrznego szkieletu pewnie podtrzymującego cały mechanizm, zapewniającego komfortowe szycie bez przeskoków, a także wytrzymałość urządzenia.

Masz pewność, iż Twoja maszyna będzie Ci służyła przez dużo lat. Dwa pionowe bolce szpulki ułatwiają i przyspieszają szycie z dwiema igłami. Dzięki szyciu z dwiema igłami (dodatkowy zakup), można wykonać dwa rzędy szwów, które stosuje się do obszywania brzegów i dodawania elementów dekoratywnych.

Po prostu zwęż ścieg a dwie igły pobudzą Twoją wyobraźnię! Zdejmowane wolne ramię zagwarantuje łatwiejsze obszywanie rękawów, kołnierzy, brzegów spodni, a także wykonywanie zaokrąglonych szwów. LEDowa lampa oświetla Twoje miejsce pracy.

Wysoki podnośnik poziomów dociskowej zapewnia prawidłową widoczność podczas pracy z wieloma powłokami dużego materiału. Po prostu wykonaj czynności pokazane na numerowanym diagramie nadrukowanym na maszynie a bezproblemowo nawleczesz nitkę na szpulę!

Igielnica automatycznie się zatrzymuje w trakcie nawlekania, żeby uniknąć ryzyka obrażeń. Igielnica samoczynnie przestanie się obracać, po całkowitym napełnieniu szpuli. Nie musisz się już martwić, że nawleczesz za dużo!

Maszyna ma następujące akcesoria (umieszczone na tacce w wolnym ramieniu): wielofunkcyjną stopkę, stopkę do zamków, pokrywę do cerowania, zestaw igieł, szpulki, płytkę ściegową, śrubokręt, filc pod szpulkę, rozpruwacz, przewód zasilania, pedał, a także instrukcję.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.