Menu

Maszyna do szycia VERITAS Amelia

Cechy produktu

 • Producent Veritas 

Opis

Maszyna do szycia VERITAS Amelia

Dzięki wyborowi 90 programów ściegów VERITAS Amelia nie ogranicza Twojej kreatywności. Użyteczne ściegi sprężyste i owerlokowe, 7 rozmaitych rodzajów dziurek wykonywanych automatycznie na rozmiar guzika i liczne ściegi do pikowania i ozdabiania. Każdy program jest wstępnie zaprogramowany z trafną szerokością i długością ściegu. Maszyna rewelacyjne wygodne funkcje: w pełni automatyczne obcinanie nici, samoczynny nawlekacz igły oraz możliwość pracy bez regulatora obrotów. Niezwykle przydatna jest także funkcja wiązania ściegu czy pozycjonowania igły góra/dół.

Pięć lat gwarancji

Wszystkie podzespoły i części w maszynie są objęte 5-letnią gwarancją. Świadczymy usługę serwisową w systemie door-to-door.

Każdy artykuł od chwili sprzedaży ma 2 letni okres gwarancji.
Warunkiem uzyskania przedłużonej gwarancji na okres dodatkowych 3 lat jest wypełnienie kuponu promocyjnego znajdującego się w przesyłce i wysłanie go drogą mailową albo listem poleconym w terminie 14 dni od daty zakupu. Informacje, na które należy odesłać wypełniony kupon znajdują się w stopce dokumentu.Wyposażenie standardowe:
 • stopka uniwersalna
 • stopka do dziurek
 • stopka do wszywania zamków bezzwłocznych
 • stopka do guzików
 • pakiet igieł
 • szpulki
 • śrubokręt
 • przecinak, pędzelek
 • trzymak obszerny
 • trzymak nieduży
 • rozrusznik nożny
 • instrukcja obsługi w języku polskim


Najważniejsze funkcje: Do wyboru 90 programów ściegowych

Maszyna wyposażona jest w 90 ściegów, wśród których znajdują się ściegi użytkowe, owerlokowe, sprężyste, kryte, cerujące, krzyżykowe, do pikowania,, a także ściegi dekoracyjne. Wszystkie ściegi posiadają wstępnie zaprogramowane fabrycznie, adekwatne ustawienia parametrów szerokości i długości.

solidna, wytrzymała konstrukcja

Podzespoły i rama maszyny wykonane są ze stali. Wysoka jakość!

Chwytacz rotacyjny

Maszyna Veritas Amelia wygodny, cicho pracujący chwytacz rotacyjny.

samoczynne obszywanie dziurek

Maszyna do szycia Veritas Amelia posiada automat do realizowania 7 najróżniejszych rodzajów dziurek na wymiar guzika. Umieszczamy guzik w stopce i maszyna wykona dziurkę bez obracania materiału. Efekt jest perfekcyjny, a każda następna dziurka wyśmienicie powtarzalna.

samoczynny nawlekacz igły

Maszyna do szycia samoczynny nawlekacz igły prosty i wygodny w użyciu. Wyjątkowo konieczny, w końcu nie musisz sięgać po okulary!

Funkcja START/STOP

Funkcja, która pozwala na pracę maszyny bez stosowania regulatora obrotów. Za pomocą przycisków Start/Stop zaczynamy i kończyny szycie.

Pozycjonowanie igły

Pozycjonowanie igły to przydatna funkcja, która pozwala na skrupulatne szycie w niełatwych miejscach. Wyjątkowo przydatna przy wszywaniu zamków lub lamowaniu taśmą.

Funkcja FIX

Funkcja FIX automatycznie jednoczy nici na końcu ściegu i zabezpiecza przed pruciem. Starczy ją tylko włączyć przyciskiem. Uaktywniona funkcja pamięta o zawiązaniu nitek.

Pozycjonowanie igły w pozycji GÓRA/DÓŁ

Przycisk wyboru pozycji zatrzymania igły góra/dół. Wyjątkowo komfortowa funkcja, która pozwala na kontynuację szycia po dojściu na przykład do narożnika. Zatrzymujemy igłę wbitą w materiał. Obracamy materiał i kontynuujemy szycie w innym kierunku.

Dodatkowa regulacja szybkości szycia

Dodatkowa regulacja prędkości szycia suwakiem na obudowie przedniej.

Szycie wstecz

Maszyna posiada funkcję ciągłego szycia do tyłu.

ekran LCD

pokazuje numer wybranego ściegu i jego parametry ( długość, szerokość, rodzaj stopki i aktywne funkcje maszyny)

Proste wybieranie ściegów

prędki i nieskomplikowany dobór 90 ściegów za pomocą przycisków. Do dyspozycji mamy ściegi użytkowe i ładne ściegi dekoracyjne.

Oświetlenie diodami LED

Maszyna jest zaopatrzona w diodowe oświetlenie LED. Oszczędność energii, dożywotnia gwarancja. Światło jednobarwne zbliżone do naturalnego. Nie rzuca cienia i nie męczy Twoich oczu!

Pozycjonowanie igły

Pozycjonowanie igły to przydatna funkcja, która pozwala na staranne szycie w skomplikowanych miejscach. Niezwykle przydatna przy wszywaniu zamków lub lamowaniu taśmą.

Szycie wstecz

Maszyna posiada funkcję ciągłego szycia do tyłu.

Regulacja długości i szerokości ściegu

Płynna regulacja długości i szerokości ściegów. Maksymalna długość ściegu to 4,5 mm, szerokość ściegu to 7 mm.

Pełna siła wkłucia igły

Elektronicznie sterowany regulator obrotów zagwarantuje stałą i całkowitą siłę wkłucia igły niezależnie od szybkości, z jaką szyjemy.

automatyczny STOP po napełnieniu szpulki

Maszyna zatrzymuje się automatycznie po napełnieniu szpulki.

Szycie podwójną igłą

Możemy użyć do szycia podwójną igłę o przeróżnych rozstawach 2,5- 4,0 mm. Uzyskamy w ten sposób ścieg prosty dwuigłowy.

Wolne ramię

Dzięki wąskiemu ramieniu łatwo naprawimy wąskie komponenty odzieży: rękaw czy nogawkę spodni czy elementy odzieży dziecięcej.

pokaźna przestrzeń pod stopką

szeroka przestrzeń pod stopką, pozwala na szycie grubych i ciężkich materiałów. Jest także nad wyraz wygodne. Nie ma problemu z szyciem wielu warstw materiału. Łatwiej jest również szyć skórę czy dżins.

Zatrzaskowe mocowanie stopek

pozwala na łatwą podmianę stopek. Naciskamy na przycisk, stopka spada na materiał. Następnie podkładamy nową stopkę i opuszczamy dźwignię. „Klik" i stopka jest gotowa do szycia.

komfortowy nożyk do obcinania nitki

W obudowie znajduje się wygodny nożyk do obcinania nitek. Nie musimy korzystać z nożyczek.

Możliwość wyłączenia ząbków

Można wyłączyć (opuścić) ząbki, żeby szyć innymi technikami. Stanowczo przydatne przy haftowaniu lub pikowaniu z ręcznym prowadzeniem materiału.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.