Menu

Maszyna do szycia VERITAS Carmen

Cechy produktu

 • Producent Veritas 

Opis

potężna i inteligenta maszyna dla początkujących i ekspertów

VERITAS Carmen zapewnia nieszablonowe rezultaty pracy na każdym poziomie doświadczenia. Tryb Smart pomaga początkującym prędko osiągnąć pożądany rezultat dzięki zintegrowanemu przewodnikowi "krok po kroku". W trybie eksperta ściegi można indywidualnie wybierać i regulować. 272 różne ściegi ergonomiczne, rozciągliwe, owerlokowe i ozdobne oraz litery i cyfry można regulować pod względem długości i szerokości. Korzystając z praktycznej pamięci, możemy je zapisywać bezpośrednio. Instynktowny wyświetlacz dotykowy służy do wyświetlania wielu instrukcji szycia bezpośrednio na maszynie. Maszyna nieprzeciętne komfortowe funkcje: w pełni automatyczne obcinanie nici, automatyczny nawlekacz igły, a także możliwość pracy bez regulatora obrotów. Nad wyraz przydatna jest także funkcja wiązania ściegu czy pozycjonowania igły góra/dół.

Pięć lat gwarancji

Wszystkie podzespoły i części w maszynie są objęte 5-letnią gwarancją. Świadczymy usługę serwisową w systemie door-to-door.

Każdy produkt od chwili sprzedaży posiada 2 letni okres gwarancji.
Warunkiem uzyskania przedłużonej gwarancji na okres dodatkowych 3 lat jest wypełnienie kuponu promocyjnego znajdującego się w przesyłce i wysłanie go drogą mailową lub listem poleconym w terminie 14 dni od daty zakupu. Informacje, na które należy odesłać wypełniony kupon znajdują się w stopce dokumentu.Wyposażenie standardowe:
 • stopka uniwersalna
 • stopka do dziurek
 • stopka do wszywania zamków momentalnych
 • stopka do guzików
 • komplet igieł
 • szpulki
 • śrubokręt
 • przecinak, pędzelek
 • trzymak znaczny
 • trzymak śladowy
 • rozrusznik nożny
 • instrukcja obsługi w języku polskim


Najważniejsze funkcje: Do wyboru 172 ściegi i alfabet

Maszyna wyposażona jest w 172 ściegów, wśród których znajdują się ściegi użytkowe, owerlokowe, rozciągliwe, kryte, cerujące, krzyżykowe, do pikowania, oraz ściegi dekoratywne. Możemy także zastosować 100 liter i cyfr do tworzenia napisów ( alfabet ma polskie litery)

ekran dotykowy z rysikiem

Wszystkie operacje przeprowadzamy na ekranie dotykowym.

Instrukcje video na ekranie

Bezpośrednio na ekranie są wyświetlanie instrukcje szycia w postaci filmów i grafik! W pakiecie 10 zintegrowanych samouczków szycia.

Dwa tryby szycia: Smart i Expert

Veritas Carmen ma dwa tryby szycia "Smart" dla początkujących i "Expert" dla nowoczesnych.

Port mini USB

Maszyna ma port mini-usb, dzięki temu w każdej chwili możemy wykonać aktualizację oprogramowania.

automatyczne naprężenie nici

Maszyna do szycia komfortową funkcję automatycznego naprężenia nici!

samoczynne obcinanie nici

Maszyna do szycia automatyczne obcinanie nici za pomocą jednego przycisku!

Wysoka jakość wykonania

Podzespoły i rama maszyny wykonane są ze stali. Wysoka jakość!

Specjalna kompozycja ząbków

Veritas Carmen posiada 7-stopniową, specjalną konstrukcję ząbków do wyśmienitego przesuwu materiału.

Chwytacz rotacyjny

Maszyna Veritas Carmen wygodny, cicho pracujący chwytacz rotacyjny.

samoczynne obszywanie dziurek

Maszyna do szycia Veritas Carmen posiada automat do realizowania 10 rozmaitych rodzajów dziurek na rozmiar guzika. Umieszczamy guzik w stopce i maszyna wykona dziurkę bez obracania materiału. Efekt jest znakomity, a każda następna dziurka nadzwyczajnie powtarzalna.

samoczynny nawlekacz igły

Maszyna do szycia samoczynny nawlekacz igły prosty i wygodny w użyciu. Wyjątkowo niezbędny, w końcu nie musisz sięgać po okulary!

Funkcja START/STOP

Funkcja, która zezwala na pracę maszyny bez używania regulatora obrotów. Za pomocą przycisków Start/Stop zaczynamy i kończyny szycie.

Pozycjonowanie igły

Pozycjonowanie igły to przydatna funkcja, która pozwala na skrupulatne szycie w nieprzystępnych miejscach. Szczególnie przydatna przy wszywaniu zamków albo lamowaniu taśmą.

Funkcja FIX

Funkcja FIX automatycznie wiąże nici na końcu ściegu i zabezpiecza przed pruciem. Starczy ją tylko włączyć przyciskiem. Uaktywniona funkcja pamięta o zawiązaniu nitek.

Pozycjonowanie igły w pozycji GÓRA/DÓŁ

Przycisk wyboru pozycji zatrzymania igły góra/dół. Szczególnie wygodna funkcja, która umożliwia kontynuację szycia po dojściu na przykład do narożnika. Zatrzymujemy igłę wbitą w materiał. Obracamy materiał i kontynuujemy szycie w innym kierunku.

Dodatkowa regulacja szybkości szycia

Dodatkowa regulacja szybkości szycia suwakiem na obudowie przedniej.

Szycie wstecz

Maszyna ma funkcję ciągłego szycia do tyłu.

Oświetlenie diodami LED

Maszyna jest wyekwipowana w diodowe oświetlenie LED. Oszczędność energii, dożywotnia gwarancja. Światło jednobarwne zbliżone do naturalnego. Nie rzuca cienia i nie męczy Twoich oczu!

Pozycjonowanie igły

Pozycjonowanie igły to przydatna funkcja, która pozwala na dokładne szycie w skomplikowanych miejscach. Niezwykle przydatna przy wszywaniu zamków albo lamowaniu taśmą.

Szycie wstecz

Maszyna ma funkcję ciągłego szycia do tyłu.

Regulacja długości i szerokości ściegu

Płynna regulacja długości i szerokości ściegów. Maksymalna długość ściegu to 4,5 mm, szerokość ściegu to 7 mm.

Pełna siła wkłucia igły

Elektronicznie sterowany regulator obrotów gwarantuje stałą i pełną siłę wkłucia igły niezależnie od szybkości, z jaką szyjemy.

samoczynny STOP po napełnieniu szpulki

Maszyna zatrzymuje się automatycznie po napełnieniu szpulki.

Szycie podwójną igłą

Możemy użyć do szycia podwójną igłę o najróżniejszych rozstawach 2,5- 4,0 mm. Uzyskamy w ten sposób ścieg prosty dwuigłowy.

Wolne ramię

Dzięki wąskiemu ramieniu łatwo naprawimy wąskie elementy odzieży: rękaw czy nogawkę spodni czy części odzieży dziecięcej.

szeroka przestrzeń pod stopką

znaczna przestrzeń pod stopką, pozwala na szycie grubych i ciężkich tworzyw. Jest także szczególnie wygodne. Nie ma problemu z szyciem wielu warstw materiału. Łatwiej jest także szyć skórę czy dżins.

Zatrzaskowe mocowanie stopek

zezwala na łatwą podmianę stopek. Naciskamy na przycisk, stopka spada na materiał. Następnie podkładamy nową stopkę i opuszczamy dźwignię. „Klik" i stopka jest gotowa do szycia.

wygodny nożyk do obcinania nitki

W obudowie znajduje się komfortowy nożyk do obcinania nitek. Nie musimy korzystać z nożyczek.

Możliwość wyłączenia ząbków

Można wyłączyć (opuścić) ząbki, żeby szyć innymi technikami. Istotnie przydatne przy haftowaniu lub pikowaniu z ręcznym prowadzeniem materiału.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.