Menu

Maszyna do szycia VERITAS Jeans 21

Cechy produktu

 • Producent Veritas 

Opis

Maszyna do szycia Veritas Jeans 21

To konkretna maszyna do szycia do szycia tworzyw gęsto tkanych. Dzięki konkretnej konstrukcji jest niezwykle stabilna, a 21 programów ściegów obejmuje wszystkie niezbędne ściegi użytkowe i owerlokowe, co zapewnia idealne rezultaty szycia. Maszyna Veritas to genialna propozycja dla wielbicieli dżinsów i zezwala na realizuję wszechstronnych projektów szycia. Dzięki najnowszej technice i solidnemu silnikowi Veritas Jeans 21 pracuje cicho, a specjalne ząbki bezproblemowo podają lite materiały. Maszyna samoczynne nawlekanie igły i nieoślepiającą diodę LED, która perfekcyjnie oświetla miejsce pracy.

Pięć lat gwarancji

Wszystkie podzespoły i części w maszynie są objęte 5-letnią gwarancją. Świadczymy usługę serwisową w systemie door-to-door.

Każdy artykuł od chwili sprzedaży ma 2 letni okres gwarancji.
Warunkiem uzyskania przedłużonej gwarancji na okres dodatkowych 3 lat jest wypełnienie kuponu promocyjnego znajdującego się w przesyłce i wysłanie go drogą mailową albo listem poleconym w terminie 14 dni od daty zakupu. Informacje, na które należy odesłać wypełniony kupon znajdują się w stopce dokumentu.Wyposażenie typowe:
 • Stopka uniwersalna
 • Stopka do zamków
 • Stopka do ściegu prostego
 • Stopka do dziurek na guziki
 • Płytka do cerowania
 • zestaw igieł 3x
 • Szpulka (3x)
 • Prowadnica do brzegów/pikowania
 • Prujka/szczotka
 • Śrubokręt
 • Trzpień szpulki
 • Igła do jeansu
 • Podkładka do zgrubień
 • Pokrywa ochronna


Najważniejsze funkcje: dobór spośród 21 ściegów

W pakiecie ściegów mamy bardzo przydatne ściegi użytkowe. Do dyspozycji mamy ściegi owerlokowe do łączenia czy wykańczania tworzyw. Wynajdziemy także ściegi kryte, dzięki którym podszyjemy czy podwiniemy materiał w sposób niewidoczny od strony prawej (nie widać nitek). Wyjątkowo przydatna jest także gamma ściegów specjalnych do tworzyw sprężystych, czyli ściegów, które się rozciągają wraz z materiałem i nie wywołują jego marszczenia. Musimy jedynie pamiętać o stosowaniu nici sprężystych do ściegów rozciągliwych. W stosunku do Veritas Jeans 18 w dodatku przydatne ścieg: owerlokowy otwarty, a także plaster miodu do łączenia materiałów.

umocniony chwytacz CB - dokładność i wygoda

Dzięki zastosowaniu umocnionego chwytacza CB skrupulatność i precyzja realizowanych ściegów na ciężkich materiałach jest unikatowa.

Wysoki moment obrotowy

Maszyna Veritas Jeans ma specjalną konstrukcję do szycia gęsto tkanych materiałów. Jednym z ważniejszych czynników jest specjalna kompozycja silnika o wysokim momencie obrotowym czyli niezwykle konkretnej sile wkłucia igły.

Wysoka prędkość szycia

Mimo szycia niełatwych, ciężkich materiałów prędkość szycia to aż 800 wkłuć/minutę.

samoczynny nawlekacz igły

Maszyna do szycia samoczynny nawlekacz igły prosty i komfortowy w użyciu. Szczególnie potrzebny, w końcu nie musisz sięgać po okulary!

Oświetlenie LED

Maszyna do szycia Veritas 21 ma nieoślepiające oświetlenie LED.

Półautomatyczne obszywanie dziurek

Dziurka realizowana jest na wymiar guzika bez potrzeby obracania materiału. Dzięki temu gęstość obydwu stron dziurki jest identyczna.

Szycie podwójną igłą

Możemy użyć do szycia podwójną igłę o różnorodnych rozstawach 2,5 mm, 4,0 mm, 6,0 mm. Uzyskamy w ten sposób ścieg prosty dwuigłowy.

parametry ściegów

Maszyna Veritas 18 posada maksymalną długość ściegu do 4.0 mm i maksymalna szerokość zygzaka do 5 mm.

Wolne ramię

Dzięki wąskiemu ramieniu łatwo naprawimy wąskie części odzieży: rękaw czy nogawkę spodni czy komponenty odzieży dziecięcej.

wygodny nożyk do obcinania nitki

W obudowie znajduje się wygodny nożyk do obcinania nitek.

Szycie wstecz

Maszyna posiada funkcję szycia do tyłu. Na początku i końcu ściegu naciskamy szycie wstecz przez kilka sekund i wiążemy ścieg zabezpieczając go przed pruciem.

Proste wybieranie ściegów

szybki i prosty dobór 21 ściegów za pomocą jednego pokrętła wyboru. Do dyspozycji mamy ściegi użytkowe i elastyczne.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.