Menu

Maszyna do szycia VERITAS Rubina

Cechy produktu

 • Producent Veritas 

Opis

Maszyna do szycia VERITAS Rubina

Maszyna posiada 100 ściegów, w tym: ściegi sprężyste i owerlokowe, 7 rozmaitych dziurek pod guzik oraz sporo ściegów dekoracyjnych. VERITAS Rubina oferuje wszystko, czego potrzebujesz do codziennego szycia. Każdy z programów szycia jest już wstępnie ustawiony na trafną szerokość i długość ściegu. Funkcje takie jak automatyczne dziurki pod guzik i nawlekacz igły są niezwykle pomocne zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów. Dzięki postępowemu chwytaczowi rotacyjnemu realne są ściegi o szerokości do 7 mm, a szpulkę z nitką dolną można komfortowo włożyć od góry.

Pięć lat gwarancji

Wszystkie podzespoły i części w maszynie są objęte 5-letnią gwarancją. Świadczymy usługę serwisową w systemie door-to-door.

Każdy artykuł od chwili sprzedaży ma 2 letni okres gwarancji.
Warunkiem uzyskania przedłużonej gwarancji na okres dodatkowych 3 lat jest wypełnienie kuponu promocyjnego znajdującego się w przesyłce i wysłanie go drogą mailową albo listem poleconym w terminie 14 dni od daty zakupu. Dane, na które należy odesłać wypełniony kupon znajdują się w stopce dokumentu.Wyposażenie standardowe:
 • stopka uniwersalna
 • stopka do dziurek
 • stopka do wszywania zamków niezwłocznych
 • stopka do guzików
 • pakiet igieł
 • szpulki
 • nieduży śrubokręt
 • przecinak, pędzelek
 • trzymak znaczny
 • trzymak nieznaczny
 • rozrusznik nożny
 • instrukcja obsługi w języku polskim


Najważniejsze funkcje: Do wyboru 100 programów ściegowych

Maszyna wyposażona jest w 100 ściegów, wśród których znajdują się ściegi użytkowe, owerlokowe, sprężyste, kryte, cerujące, krzyżykowe, do pikowania, i ściegi ozdobne. Wszystkie ściegi mają wstępnie zaprogramowane fabrycznie, optymalne ustawienia parametrów szerokości i długości.

potężna, wytrzymała kompozycja

Podzespoły i rama maszyny tworzone są ze stali. Wysoka jakość!

Chwytacz rotacyjny

Maszyna Veritas Rubina wygodny, cicho pracujący chwytacz rotacyjny.

automatyczne obszywanie dziurek

Maszyna do szycia Veritas Rubina ma automat do realizowania 7 różnych rodzajów dziurek na wymiar guzika. Umieszczamy guzik w stopce i maszyna wykona dziurkę bez obracania materiału. Efekt jest świetny, a każda następna dziurka idealnie powtarzalna.

automatyczny nawlekacz igły

Maszyna do szycia samoczynny nawlekacz igły prosty i komfortowy w użyciu. Nad wyraz niezbędny, w końcu nie musisz sięgać po okulary!

wyświetlacz LCD

pokazuje numer wybranego ściegu oraz jego cechy ( długość, szerokość, typ stopki oraz aktywne funkcje maszyny)

Proste wybieranie ściegów

szybki i przystępny dobór 100 ściegów przy pomocy przycisków. Do dyspozycji mamy ściegi użytkowe i spektakularne ściegi ozdobne.

Oświetlenie diodami LED

Maszyna jest wyposażona w diodowe oświetlenie LED. Oszczędność energii, dożywotnia gwarancja. Światło jednobarwne zbliżone do naturalnego. Nie rzuca cienia i nie męczy Twoich oczu!

Pozycjonowanie igły

Pozycjonowanie igły to przydatna funkcja, która pozwala na staranne szycie w trudnych miejscach. Stanowczo przydatna przy wszywaniu zamków albo lamowaniu taśmą.

Szycie wstecz

Maszyna ma funkcję ciągłego szycia do tyłu.

Regulacja długości i szerokości ściegu

Płynna regulacja długości i szerokości ściegów. Maksymalna długość ściegu to 4,5 mm, szerokość ściegu to 7 mm.

Pełna siła wkłucia igły

Elektronicznie sterowany regulator obrotów zagwarantuje stałą i całkowitą siłę wkłucia igły niezależnie od prędkości, z jaką szyjemy.

automatyczny STOP po napełnieniu szpulki

Maszyna zatrzymuje się samoczynnie po napełnieniu szpulki.

Szycie podwójną igłą

Możemy użyć do szycia podwójną igłę o różnych rozstawach 2,5- 4,0 mm. Uzyskamy w ten sposób ścieg prosty dwuigłowy.

Wolne ramię

Dzięki wąskiemu ramieniu prosto naprawimy wąskie części odzieży: rękaw czy nogawkę spodni czy elementy odzieży dziecięcej.

szeroka przestrzeń pod stopką

obszerna przestrzeń pod stopką, zezwala na szycie grubych i ciężkich tworzyw. Jest także szczególnie wygodne. Nie ma problemu z szyciem wielu warstw materiału. Łatwiej jest również szyć skórę czy dżins.

Zatrzaskowe mocowanie stopek

zezwala na łatwą wymianę stopek. Naciskamy na przycisk, stopka spada na materiał. Następnie podkładamy nową stopkę i opuszczamy dźwignię. „Klik" i stopka jest gotowa do szycia.

wygodny nożyk do obcinania nitki

W obudowie znajduje się wygodny nożyk do obcinania nitek. Nie musimy korzystać z nożyczek.

Możliwość wyłączenia ząbków

Można wyłączyć (opuścić) ząbki, by szyć innymi technikami. Nad wyraz przydatne przy haftowaniu albo pikowaniu z ręcznym prowadzeniem materiału.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.