Menu

Redstar H400

Cechy produktu
  • Producent Redstar 
Opis

Maszyna do szycia i hafciarka Redstar H400. Wyposażona jest w komfortowy panel dotykowy z rysikiem. Ma ponad 100 ściegów do wyboru w części szyjącej. Wykonuje samoczynnie 12 dziurek na wymiar guzika. Możemy użyć 3 warianty alfabetu z polską czcionką do personalizacji swoich pomysłów. Redstar H400 jest zaopatrzona w szereg przydatnych funkcji. Funkcja Start/Stop umożliwia pracę bez regulatora obrotów, funkcja wiązania ściegów zabezpieczy ścieg przed pruciem. Jest też automat obcinający nici po zakończeniu ściegu, a także pozycjonowanie igły. Maszyna progresywny automat do nawlekania igły i 8 stopek w wyposażeniu charakterystycznym. Druga część to haftowanie na tamborku. Wielkość haftów to 180 x 120 mm. W komplecie mamy 100 haftów różnych tematycznie do wyhaftowania, a także 120 ładnych ramek, które możemy wykorzystać przy haftowaniu monogramów. Możemy również haftować swoje wzory, które importujemyprzez port USB z klucza pamięci. Co ważne w komplecie dostajemy darmowo program do projektowania i łączenia wzorów EZDesign. Instrukcje do maszyny i programu są w języku polskim

FUNKCJE HAFTUJĄCE Tamborek 180 X 120 mm

Pole haftu to 180 x 120 mm.

Program do projektowania haftów i napisów EZDesign w komplecie w języku polskim

W zestawie znajdziemy program w języku polskim do projektowania, łączenia i operacji na haftach!

Link do programu PL: Pobierz program PL >>

Panel dotykowy oraz rysik

Na ekranie wybieramy ściegi i hafty, ustawiamy ich właściwości ( długość, szerokość, rodzaj stopki oraz inne aktywne funkcje maszyny)

100 haftów w pakiecie

W komplecie mamy 100 tematycznie różnorodnych haftów. Odblokuj swoją kreatywność!

120 gotowych ramek i monogramy

W pakiecie mamy 120 ramek oraz możliwość tworzenia spektakularnych, maksymalnie dwóch monogramów w wybranej ramce.

dostępnych 6 alfabetów

Maszyna jest wyekwipowana w alfabet. Możemy haftować litery, wyrazy, całe zdania. Personalizujemy swoje prace, podpisujemy rzeczy dzieci. Zapisujemy do pamięci litery tworząc napisy.

automatyczny, progresywny nawlekacz igły

Maszyna do szycia nowoczesny samoczynny nawlekacz igły prosty w użyciu i miękko, komfortowo działający. Niezwykle potrzebny, w końcu nie musisz sięgać po okulary!

detektor wykrywania wielkości tamborka

Senosor lokalizuje wielkość założonego tamborka, nie musimy go wybierać!

wielka szybkość haftowania

prędkość haftowania to 700-900 wkłuć/minutę!

mocna, wytrzymała konstrukcja

Podzespoły i rama maszyny wytworzone są ze stali. Wysoka, jakość!

Dodatkowa regulacja szybkości szycia

Dodatkowa płynna regulacja prędkości szycia kolistym suwakiem na obudowie przedniej.

Port USB

Maszyna ma port USB, co daje możliwość podłączenia klucza USB z aktualizacją czy projektami.

profesjonalne oświetlenie LED

Hafciarka Redstar H400 jest wyposażona w diodowe oświetlenie najwyższej jakości. Oszczędność energii, dożywotnia gwarancja. Światło jednobarwne zbliżone do naturalnego. Nie rzuca cienia i nie męczy Twoich oczu!

Odbicie lustrzane wzoru

Niesamowite możliwości kreacji nowych wzorów z wykorzystaniem funkcji odbicia lustrzanego. Możemy wykorzystać odbicie w dwóch płaszczyznach czyli poziomie i pionie. Powstają wtedy nieporównane kompilacje.

Możliwość skalowania haftów

Przyciskami funkcyjnymi możemy zmienić wymiar haftu. Zmiana może nastąpić w przedziale od -20% do 20% pierwotnej wielkości.

Pozycjonowanie haftu

Redstar H400 ma funkcję pozycjonowania haftu na tamborku. Ustawimy początek haftu tam gdzie chcemy.

nowoczesny chwytacz rotacyjny - staranność i wygoda

Dzięki zastosowaniu niezwykle innowacyjnego chwytacza rotacyjnego dokładność i precyzja wykonywanych ściegów jest wyjątkowa. Maszyna pracuje cicho i miękko. Niebywale wysoka kultura pracy!

Dwa tamboreki w wyposażeniu

W pakiecie tamborki o rozmiarach: 180x120mm oraz 70x50 mm.

Instrukcja video w języku polskim

komfortowy samouczek video.

FUNKCJE SZYJĄCE

Do wyboru 100 programów ściegowych

Maszyna zaopatrzona jest w 100 ściegów. W komplecie znajdują się ściegi użytkowe, satynowe, tradycyjne, do pikowania oraz do wykończenia materiału. Do zastosowania mamy też ściegi spektakularne dekoracyjne i ściegi specjalne. Dobór potężnego ściegu odbywa się przy pomocy przycisków.

Panel dotykowy, a także rysik

Na ekranie wybieramy ściegi i hafty, ustawiamy ich parametry ( długość, szerokość, wariant stopki i inne aktywne funkcje maszyny)

przystępne 3 alfabety

Maszyna jest zaopatrzona w alfabet. Możemy haftować litery, wyrazy, całe zdania. Personalizujemy swoje prace, podpisujemy rzeczy dzieci. Zapisujemy do pamięci litery stwarzając napisy.

sensor zerwania nitki górnej i dolnej

Redstar H400 ma czujnik zerwania górnej. Maszyna zatrzyma się w sytuacji zerwania nitki.

automatyczny nowoczesny nawlekacz igły

Maszyna do szycia ma samoczynny zaawansowany nawlekacz igły prosty w użyciu i miękko, komfortowo działający. Nad wyraz potrzebny, w końcu nie musisz sięgać po okulary!

konkretna, wytrzymała budowa

Podzespoły i rama maszyny produkowane są ze stali. Wysoka, jakość!

Dodatkowa regulacja prędkości szycia

Dodatkowa regulacja szybkości szycia krągłym suwakiem na obudowie przedniej.

Port USB

Maszyna ma port USB, co daje możliwość podłączenia klucza USB z aktualizacją czy projektami.

Szycie wstecz

Maszyna ma funkcję ciągłego szycia do tyłu.

Funkcja START/STOP

Funkcja, która pozwala na pracę maszyny bez użytkowania regulatora obrotów. Za pomocą przycisków Start/Stop zaczynamy i kończyny szycie.

Pozycjonowanie igły w pozycji GÓRA/DÓŁ

Przycisk wyboru pozycji zatrzymania igły góra/dół. Szczególnie komfortowa funkcja, która pozwala na kontynuację szycia po dojściu na przykład do narożnika. Zatrzymujemy igłę wbitą w materiał. Obracamy materiał i kontynuujemy szycie w innym kierunku.

samoczynne obszywanie dziurek

Hafciarka Redstar H400 wykonuje 12 rodzajów dziurek samoczynnie na wymiar guzika i 1 „oczko".

Pozycjonowanie igły

Pozycjonowanie igły to przydatna funkcja, która zezwala na staranne szycie w nieprzystępnych miejscach. Nad wyraz przydatna przy wszywaniu zamków lub lamowaniu taśmą. Mamy 20 pozycji igły.

Funkcja FIX

Funkcja FIX samoczynnie jednoczy nici na końcu ściegu i zabezpiecza przed pruciem. Wystarczy ją tylko włączyć przyciskiem. Uaktywniona funkcja pamięta o zawiązaniu nitek.

Możliwość wyłączenia ząbków

Można wyłączyć (opuścić) ząbki, aby szyć innymi technikami. Szczególnie przydatne przy haftowaniu lub pikowaniu z ręcznym prowadzeniem materiału.

Szycie podwójną igłą

Możemy zastosować do szycia podwójną igłę o przeróżnych rozstawach 2,5 - 6,0 mm. Uzyskamy w ten sposób ścieg prosty dwuigłowy. Maszyna ma też zabezpieczenie przed założeniem złej igły podwójnej.

Funkcja STOP

W każdym momencie możemy zatrzymać maszynę.

fachowe oświetlenie dwoma diodami LED

Hafciarka Redstar H400 jest wyekwipowana w diodowe oświetlenie najwyższej jakości. Oszczędność energii, dożywotnia gwarancja. Światło jednobarwne zbliżone do naturalnego. Nie rzuca cienia i nie męczy Twoich oczu!

Dodatkowa regulacja szybkości szycia

Dodatkowa regulacja szybkości szycia suwakiem na obudowie przedniej.

Regulacja długości i szerokości ściegu

Płynna regulacja długości i szerokości ściegów. Maksymalna szerokość ściegu to 7 mm.

Odbicie lustrzane wzoru

Niesamowite możliwości stylizacji nowych wzorów z zastosowaniem funkcji odbicia lustrzanego. Możemy zastosować odbicie w dwóch płaszczyznach czyli poziomie i pionie. Powstają wtedy niezrównane kompilacje.

nowoczesny chwytacz rotacyjny - dokładność i wygoda

Dzięki zastosowaniu nad wyraz progresywnego chwytacza rotacyjnego skrupulatność i precyzja realizowanych ściegów jest nieszablonowa. Maszyna pracuje cicho i miękko. Niebywale wysoka kultura pracy!

automatyczny STOP po napełnieniu szpulki

Maszyna zatrzymuje się samoczynnie po napełnieniu szpulki.

automatyczne naprężenia nici

Maszyna ma automatyczne naprężenie nici.

komfortowe, zatrzaskowe zakładanie stopek

zezwala na łatwą podmianę stopek. Naciskamy na przycisk, stopka spada na materiał. Następnie podkładamy nową stopkę i opuszczamy dźwignię. „Klik" i stopka jest gotowa do szycia.

wygodny nożyk do obcinania nitki

W obudowie znajduje się komfortowy nożyk do obcinania nitek. Nie musimy korzystać z nożyczek.

Możliwość wyłączenia ząbków

Można wyłączyć (opuścić) ząbki, aby szyć innymi technikami. Stanowczo przydatne przy haftowaniu albo pikowaniu z ręcznym prowadzeniem materiału.

Proste wybieranie ściegów

prędki i nieskomplikowany wybór 100 ściegów przy pomocy przycisków. Do dyspozycji mamy ściegi użytkowe i atrakcyjne ściegi ozdobne.

obszerna przestrzeń pod stopką

znaczna przestrzeń pod stopką, zezwala na szycie grubszych tworzyw. Nie mamy problemu z szyciem wielu warstw. Jest to wyjątkowo komfortowe. Łatwiej jest także szyć skórę czy dżins.

właściwości ściegu

Maksymalna długość ściegu - 5,0 mm, Maksymalna szerokość ściegu 7,0 mm,

szybkość szycia

szybkość szycia to 800-1000 wkłuć/minutę,

8 stopek w wyposażeniu

W wyposażeniu kanon otrzymujemy 8 stopek: Stopka uniwersalna, Stopka do zamków, Stopka do dziurek (automat), Stopka do ściegów, Stopka do przyszywania guzików, Stopka do ściegu krytego, Stopka owerlokowa, Stopka do haftowania/cerowania,

Pojemnik na akcesoria

Maszyna do szycia i hafciarka Redstar H400 wygodny, pojemnik na akcesoria.

Wolne ramię

Dzięki niemu szycie okrągłych składników jest znacznie komfortowojsze.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.