Menu

Redstar S200

Cechy produktu
  • Producent Redstar 
  • Wyświetlacz elektroniczny tak 
  • Szycie wstecz tak 
  • Ilość ściegów 197 
Opis

Do wyboru 197 programów ściegowych Maszyna wyekwipowana jest w 197 ściegów, wśród których znajdują się ściegi użytkowe, owerlokowe, elastyczne, kryte, cerujące, krzyżykowe, do pikowania, i ściegi ozdobne.

Funkcja START/STOP Funkcja, która umożliwia pracę maszyny bez wykorzystywania regulatora obrotów. Przy pomocy przycisków Start/Stop zaczynamy i kończyny szycie. Potężna, wytrzymała kompozycja Podzespoły i rama maszyny wytwarzane są ze stali.

Wysoka jakość! ekran LCD demonstruje numer wybranego ściegu oraz jego cechy ( długość, szerokość, wariant stopki, a także aktywne funkcje maszyny) Proste wybieranie ściegów szybki i przystępny dobór 197 ściegów za pomocą przycisków.

Do dyspozycji mamy ściegi użytkowe i przepiękne ściegi dekoracyjne. Stolik rozszerzający pole pracy Dodatkowy wielki stolik pozwala na szycie obfitych projektów. Wymiary stolika 320 x 260 mm. Naprawdę przydatna rzecz i komfort pracy.

przystępny alfabet Maszyna jest wyekwipowana w alfabet. Możemy więc haftować litery, wyrazy, całe zdania. Personalizujemy swoje prace, podpisujemy rzeczy dzieci. Zapisujemy do pamięci litery tworząc napisy.

Oświetlenie diodami LED Maszyna jest wyekwipowana w diodowe oświetlenie LED. Oszczędność energii, dożywotnia gwarancja. Światło jednobarwne zbliżone do naturalnego. Nie rzuca cienia i nie męczy Twoich oczu!

Pozycjonowanie igły Pozycjonowanie igły to przydatna funkcja, która umożliwia dokładne szycie w trudnych miejscach. Niezwykle przydatna przy wszywaniu zamków lub lamowaniu taśmą. Samoczynne obszywanie dziurek Maszyna do szycia Redstar S200 posiada automat do realizowania 7 różnych rodzajów dziurek na wymiar guzika.

Umieszczamy guzik w stopce i maszyna wykona dziurkę bez obracania materiału. Efekt jest perfekcyjny, a każda następna dziurka nadzwyczajnie powtarzalna. Funkcja FIX Funkcja FIX automatycznie wiąże nici na końcu ściegu i zabezpiecza przed pruciem.

wystarczy ją tylko włączyć przyciskiem. Uaktywniona funkcja pamięta o zawiązaniu nitek. Szycie wstecz Maszyna posiada funkcję ciągłego szycia do tyłu. Funkcja STOP W każdym momencie możemy zatrzymać maszynę.

Pozycjonowanie igły w pozycji GÓRA/DÓŁ Przycisk wyboru pozycji zatrzymania igły góra/dół. Niezwykle wygodna funkcja, która zezwala na kontynuację szycia po dojściu na przykład do narożnika. Zatrzymujemy igłę wbitą w materiał.

Obracamy materiał i kontynuujemy szycie w innym kierunku. Regulacja długości i szerokości ściegu Płynna regulacja długości i szerokości ściegów. Maksymalna szerokość ściegu to 7 mm. Pełna siła wkłucia igły Elektronicznie sterowany regulator obrotów gwarantuje stałą i pełną siłę wkłucia igły niezależnie od prędkości, z jaką szyjemy.

Dodatkowa regulacja prędkości szycia Dodatkowa regulacja szybkości szycia suwakiem na obudowie przedniej. Automatyczny nawlekacz igły Maszyna do szycia samoczynny nawlekacz igły prosty w użyciu i miękko, komfortowo działający.

szczególnie potrzebny, w końcu nie musisz sięgać po okulary! samoczynny STOP po napełnieniu szpulki Maszyna zatrzymuje się automatycznie po napełnieniu szpulki. Szycie podwójną igłą Możemy wykorzystać do szycia podwójną igłę o najróżniejszych rozstawach 2,5- 4,0 mm.

Uzyskamy w ten sposób ścieg prosty dwuigłowy. Wolne ramię Dzięki wąskiemu ramieniu prosto naprawimy wąskie komponenty odzieży: rękaw czy nogawkę spodni czy komponenty odzieży dziecięcej. Spora przestrzeń pod stopką obfita przestrzeń pod stopką, pozwala na szycie grubych i ciężkich tworzyw.

Jest także wyjątkowo komfortowe. Nie ma problemu z szyciem wielu warstw materiału. Łatwiej jest także szyć skórę czy dżins. Zatrzaskowe mocowanie stopek umożliwia łatwą podmianę stopek. Naciskamy na przycisk, stopka spada na materiał.

Następnie podkładamy nową stopkę i opuszczamy dźwignię. "Klik" i stopka jest gotowa do szycia. Komfortowy nożyk do obcinania nitki W obudowie znajduje się komfortowy nożyk do obcinania nitek. Nie musimy korzystać z nożyczek.

Możliwość wyłączenia ząbków Można wyłączyć (opuścić) ząbki, by szyć innymi technikami. Stanowczo przydatne przy haftowaniu albo pikowaniu z ręcznym prowadzeniem materiału. Pięć lat gwarancji Wszystkie podzespoły i części w maszynie są objęte 5-letnią gwarancją.

Świadczymy usługę serwisową w systemie door-to-door (od drzwi do drzwi). Wyposażenie standardowe według instrukcji. Zapraszamy do zakupu igieł do szycia zróżnicowanych tworzyw, dodatkowych szpulek i stopek do maszyny.

Wszystko wynajdziecie Państwo w kategorii "Akcesoria"

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.