Menu

Singer SE-300

Cechy produktu
  • Producent Singer 
Opis
Wybieraj dowolnie z pokaźnej liczby dostępnych ściegów
Chcesz w pełni korzystać z możliwości, jakie daje Ci maszyna do szycia? Wybierz model z większą ilością ściegów. Oprócz podstawowych znajdziesz w niej dodatkowe ściegi użytkowe i dekoratywne, które umożliwią Ci bardziej fantazyjne szycie
Skorzystaj z regulacji długości ściegu i przystosuj go do własnych potrzeb
Decyduj o tym, jakie parametry długości powinien posiadać ścieg. Masz do dyspozycji płynną regulację długości, zintegrujesz ścieg do własnych potrzeb.
Samodzielnie decyduj o szerokości ściegu
Dzięki regulacji szerokości możesz decydować jaką szerokość powinien posiadać solidny ścieg i zintegrować go do własnych potrzeb. W tym modelu możesz płynnie ustawiać szerokość ściegu.
Nie męcz się z nawlekaniem igły
Funkcja automatycznego nawlekania zrobi to za Ciebie. Nie musisz wytężać wzroku lub zakładać okulary. Starczy przeprowadzić nitkę przez nawlekacz, a igła zostanie samoczynnie nawleczona.
Szyj atrakcyjnie z podwójną igłą
W tym modelu maszyny do szycia masz możliwość użycia podwójnej igły. Spełni oczekiwania ona doskonale przy podwijaniu dzianin albo tworzeniu dekoratywnych przeszyć.
produkt
firma
Kod producenta
LEGACY SE300
EAN
2000000936789
dane podstawowe
Biały
rodzaj
Maszyna do szycia
Funkcje Ściegi
Do cerowania
elastyczny
Gałązkowy
Kryty
Plaster miodu
Prosty
Satynowy
Zygzakowy
techniczne
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.