Menu

Veritas maszyna do szycia 1339 JSA18

Cechy produktu

 • Producent Veritas 

Opis

Maszyna do szycia Veritas Jeans 18

To potężna maszyna do szycia do szycia materiałów gęsto tkanych. Dzięki potężnej konstrukcji jest nad wyraz zrównoważona, a 18 programów ściegów obejmuje wszystkie konieczne ściegi użytkowe i owerlokowe, co gwarantuje idealne rezultaty szycia. Maszyna Veritas to perfekcyjna propozycja dla wielbicieli dżinsów i umożliwia realizuję wszechstronnych projektów szycia. Dzięki najnowszej technologii i solidnemu silnikowi Veritas Jeans 18 pracuje cicho, a specjalne ząbki bezproblemowo podają lite materiały. Maszyna ma nieoślepiającą diodę LED, która idealnie oświetla miejsce pracy.

Pięć lat gwarancji

Wszystkie podzespoły i części w maszynie są objęte 5-letnią gwarancją. Świadczymy usługę serwisową w systemie door-to-door.

Każdy artykuł od chwili sprzedaży posiada 2 letni okres gwarancji.
Warunkiem uzyskania przedłużonej gwarancji na okres dodatkowych 3 lat jest wypełnienie kuponu promocyjnego znajdującego się w przesyłce i wysłanie go drogą mailową lub listem poleconym w terminie 14 dni od daty zakupu. Informacje, na które należy odesłać wypełniony kupon znajdują się w stopce dokumentu.Wyposażenie standardowe:
 • Stopka uniwersalna
 • Stopka do zamków
 • Stopka do ściegu prostego
 • Stopka do dziurek na guziczki
 • Płytka do cerowania
 • zestaw igieł 3x
 • Szpulka (3x)
 • Prowadnica do brzegów/pikowania
 • Prujka/szczotka
 • Śrubokręt
 • Trzpień szpulki
 • Igła do jeansu
 • Podkładka do zgrubień
 • Pokrywa ochronna


Najważniejsze funkcje: dobór spomiędzy 18 ściegów

W zestawie ściegów mamy bardzo przydatne ściegi użytkowe. Do dyspozycji mamy ściegi owerlokowe do łączenia czy wykańczania tworzyw. Odnajdziemy także ściegi kryte, dzięki którym podszyjemy czy podwiniemy materiał w sposób niewidoczny od strony prawej (nie widać nitek). Bardzo przydatna jest też gamma ściegów specjalnych do materiałów elastycznych, czyli ściegów, które się rozciągają wraz z materiałem i nie wywołują jego marszczenia. Musimy jedynie pamiętać o użytkowaniu nici elastycznych do ściegów sprężystych.

wzmocniony chwytacz CB - precyzyjność i wygoda

Dzięki zastosowaniu wzmocnionego chwytacza CB skrupulatność i precyzja realizowanych ściegów na ciężkich materiałach jest nieszablonowa.

Wysoki moment obrotowy

Maszyna Veritas Jeans ma specjalną konstrukcję do szycia gęsto tkanych materiałów. Jednym z ważniejszych czynników jest specjalna budowa silnika o wysokim momencie obrotowym czyli szczególnie potężnej sile wkłucia igły.

Wysoka prędkość szycia

Mimo szycia nieprzystępnych, ciężkich tworzyw prędkość szycia to aż 800 wkłuć/minutę.

Oświetlenie LED

Maszyna do szycia Veritas 18 ma nieoślepiające oświetlenie LED.

Półautomatyczne obszywanie dziurek

Dziurka realizowana jest na wymiar guzika bez potrzeby obracania materiału. Dzięki temu gęstość obydwu stron dziurki jest identyczna.

Szycie podwójną igłą

Możemy użyć do szycia podwójną igłę o różnorodnych rozstawach 2,5 mm, 4,0 mm, 6,0 mm. Uzyskamy w ten sposób ścieg prosty dwuigłowy.

cechy ściegów

Maszyna Veritas 18 posada maksymalną długość ściegu do 4.0 mm i maksymalna szerokość zygzaka do 5 mm.

Wolne ramię

Dzięki wąskiemu ramieniu łatwo naprawimy wąskie elementy odzieży: rękaw czy nogawkę spodni czy części odzieży dziecięcej.

komfortowy nożyk do obcinania nitki

W obudowie znajduje się komfortowy nożyk do obcinania nitek.

Szycie wstecz

Maszyna ma funkcję szycia do tyłu. Na początku i końcu ściegu naciskamy szycie wstecz poprzez kilka sekund i konsolidujemy ścieg zabezpieczając go przed pruciem.

Proste wybieranie ściegów

prędki i przystępny wybór 18 ściegów przy pomocy jednego pokrętła wyboru. Do dyspozycji mamy ściegi użytkowe i sprężyste.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.