Menu

MATERAC HEVEA HAPPY BABY DRIVE 120x60

Cechy produktu
  • Producent Hevea 
  • Wymiary 60 x 120 cm
Opis
przejrzyj CO ZYSKUJESZ nabywając TEN MATERAC! - OPIS PROMOCJI
MATERAC HEVEA HAPPY BABY DRIVE
wygodny lateksowy materacyk przeznaczony równocześnie do łóżeczek turystycznych, kojców jak i do wykorzystywania na zwykłe materace w celu poprawienia komfortu snu. Materacyk stanowi genialne podparcie dla kręgosłupa gwarantując dobry rozwój fizyczny dziecka zarówno w okresie niemowlęcym jak i po niemowlęcym. Może być użytkowany jako materac nawierzchniowy w celu nadania parametry ortopedycznych twardym i źle dobranym materacom.
Materac wyekwipowany w 3 cm płytę lateksową Ocean Blue z kulkami żelu silikonowego, które regulują wilgotność. Trafna perforacja uniemożliwia poceniu się dziecka w trakcie snu czy odpoczynku. Pokrowiec: rozpinany z 3 stron, pasuje do delikatnego prania w temp. Do 60C. Pokrowiec jest antyalergiczny, antybakteryjny i prosty w utrzymaniu czystości. Ma naturalne parametry minimalizujące rozwój roztoczy i bakterii. Dzianina dystansowa wykorzystana w linii Happy atest Oeko-tex kanon 100 klasa I. Pokrowiec jest produkcji polskiej, elastyczny, oddychający i trwały. Wzór całej kolekcji to drukowane cyfrowo słoniki w delikatnych kolorach pastelowych.
Pokrowce z dzianiny dystansowej optymalny dostęp powietrza do całej powierzchni ciała użytkownika jak i materaca. Zapewniają właściwą izolacyjność grzejną i trafny transport pary wodnej z powierzchni artykułu. W pokrowcach serii Happy zastosowano dzianiny dystansowe 3D znane także jako dzianiny typu mesh. Jest to progresywny produkt na bazie przędzy poliestrowej zapewniający dużą przepuszczalność powietrza i śladowe pochłanianie wody i wilgoci.
użycie: oddychający, antyalergiczny materac do łóżeczka turystycznego, kojca albo jak nakładka poprawiająca funkcjonalność materaca istniejącego. Waga dziecka do 30 kg, grupa wiekowa 0-24 mies.
UWAGI: materac dwustronny, możliwość zmiany stron wewnętrznego wkładu materaca i okresowego odwracania góra/dół co wydłuża okres jego użytkowania. Można zginać i zwijać do transportu i przechowywania.
GWARANCJA: 2 lata, TWARDOŚĆ: H2 (średnio twardy), WYSOKOŚĆ: 4.5 cm
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.