Menu

MATERAC HEVEA HAPPY BABY DRIVE 140x70

Cechy produktu
  • Producent Hevea 
  • Wymiary 70 x 140 cm
Opis
MATERAC HEVEA HAPPY BABY DRIVE
komfortowy lateksowy materacyk asygnowany jednocześnie do łóżeczek turystycznych, kojców jak i do używania na zwykłe materace w celu poprawienia komfortu snu. Materacyk stanowi znakomite podparcie dla kręgosłupa gwarantując poprawny rozwój fizyczny dziecka zarówno w okresie niemowlęcym jak i po niemowlęcym. Może być użytkowany jako materac nawierzchniowy w celu nadania cechy ortopedycznych twardym i źle dostosowanym materacom.
Materac wyekwipowany w 3 cm płytę lateksową Ocean Blue z kulkami żelu silikonowego, które regulują wilgotność. Adekwatna perforacja uniemożliwia poceniu się dziecka podczas snu czy odpoczynku. Pokrowiec: rozpinany z 3 stron, nadaje się do delikatnego prania w temp. Do 60C. Pokrowiec jest antyalergiczny, antybakteryjny i przystępny w utrzymaniu czystości. Ma naturalne właściwości minimalizujące rozwój roztoczy i bakterii. Dzianina dystansowa wykorzystana w serii Happy atest Oeko-tex standard 100 klasa I. Pokrowiec jest produkcji polskiej, sprężysty, oddychający i trwały. Wzór całej serii to drukowane cyfrowo słoniki w delikatnych kolorach pastelowych.
Pokrowce z dzianiny dystansowej optymalny dostęp powietrza do całej powierzchni ciała użytkownika jak i materaca. Gwarantują właściwą izolacyjność cieplną i trafny transport pary wodnej z powierzchni produktu. W pokrowcach linii Happy zastosowano dzianiny dystansowe 3D znane także jako dzianiny rodzaju mesh. Jest to nowoczesny artykuł na bazie przędzy poliestrowej zapewniający dużą przepuszczalność powietrza i małe pochłanianie wody i wilgoci.
zastosowanie: oddychający, antyalergiczny materac do łóżeczka turystycznego, kojca albo jak nakładka udoskonalająca funkcjonalność materaca istniejącego. Waga dziecka do 30 kg, grupa wiekowa 0-24 mies.
UWAGI: materac dwustronny, możliwość zmiany stron wewnętrznego wkładu materaca i okresowego odwracania góra/dół co wydłuża okres jego wykorzystywania. Można zginać i zwijać do transportu i przechowywania.
GWARANCJA: 2 lata, TWARDOŚĆ: H2 (średnio twardy), WYSOKOŚĆ: 4.5 cm
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.