Menu

Materac kieszeniowy Hevea Junior Box Visco 160x80

Cechy produktu

  • Producent Hevea 
  • Wymiary 80 x 160 cm
  • Rodzaj kieszeniowy 

Opis

MATERAC KIESZENIOWY HEVEA JUNIOR BOX VISCO
wygodny i rozciągliwy materac kieszeniowy stworzony dla dzieci po drugim roku życia. Stworzony jest na bazie sprężyn kieszeniowych, obustronnie obłożony przekładką z pianki wysoko-sprężystej, a także jednostronnie pianka termoelastyczna, zastosowana bez zastosowania kleju. Materac jest dwustronny i antyalergiczny.
Sprężyny kieszeniowe zastosowane w materacu są najwyższej jakości, lekkie i postępowe, każda sprężyna zapakowana w odrębną kieszonkę z wytrzymałej i oddychającej dzianiny, Opakowanie każdej pojedynczej sprężyny w materiał gwarantuje niemal bezgłośną pracę. Sprężyny dopracowane są ramką stalową. Formatki sprężynowe kieszeniowe posiadają 260 sprężyn/m2, dzięki 3 strefom twardości wspaniałe podparcie dla kręgosłupa dziecka.
Kieszenie zapewniają punktową sprężystość całego materaca, co nadaje mu właściwości rehabilitacyjne. Każda sprężyna pracuje niezależnie dając adekwatne podparcie w miejscu nacisku. Formatka kieszeniowa zamknięta jest w oddychającym kasetonie z pianki wysoko rozciągliwej o sporej gęstości i grubości 2 cm. Zastosowanie obustronne warstw wysokiej jakości pianek sprężystych, zwiększa powierzchnię podparcia ciała użytkownika, dzięki czemu ciężar rozkłada się równomiernie na każdej ze stref twardości. Wydłuża to realny czas użytkowania produktu zapewniając jednocześnie odpowiednią wymianę powietrza wewnątrz całego materaca. Pianka termoelastyczna Visco zatrzymuje ciepło wewnątrz materaca i dostosowuje się do kształtu ciała dziecka. Strona z pamięcią VISCO zalecana dla dzieci starszych, a także ze wskazaniami ortopedycznymi.
UWAGI: materac przeciętnie-twardy, dwustronny, antyalergiczny. Brak możliwości wykonania wymiarów nietypowych. Zalecany stelaż rozciągliwy, bez regulacji zagłówka i podnóżka albo szczebelkowy, zagęszczony o rozstawie szczebelków 3-5 cm. Materace z linii Junior Box nie są sugerowane do łóżek piętrowych na górny poziom, w sytuacji barierki niższej niżeli 40cm.

Materac przystępny jest w dwóch pokrowcach do wyboru (górne menu)
szczegółowe informacje o pokrowcach kliknij tutaj:
1. Aegis Natural Care (Bawełna),
2. Aloe Green Power (Wiskoza+Aloe), użycie: łóżka i tapczany dziecięce, waga użytkownika do 70 kg.
GWARANCJA: 2 lata na produkt
GRUPA WIEKOWA: powyżej 2 lat
TWARDOŚĆ: H2 (średnio twardy)
WYSOKOŚĆ: ok. 22 cm
CZAS REALIZACJI: ok. 14 dni

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.