Menu

MATERAC LATEKSOWO KOKOSOWY HEVEA DISNEY BABY 140x70

Cechy produktu
  • Producent Hevea 
  • Wymiary 70 x 140 cm
  • Rodzaj kokosowy, lateksowo-kokosowy 
Opis

Materac Lateksowo-Kokosowy Hevea Disney Baby
elastyczność punktowa lateksu nadaje materacowi parametry ortopedyczne co w połączeniu z jego odpornością na alergeny daje unikatowy i zdrowy produkt dla najmłodszych.
Dzięki zaimplementowaniu wkładu z pianki lateksowej (towar naturalny pochodzący z soków drzew kauczukowy) materac jest kompletnie antyalergiczny a specyficzny system pionowych kanalików wentylacyjnych w warstwie lateksowej jak także w warstwie kokosowej zapewnia znakomity przepływ powietrza, dodatkowo kokos jest lateksowany co zapewnia dziecku środowisko wolne od pleśni, grzybów i roztoczy.
Wkład materaca składa się z ok. 2 cm warstwy kokosowej (warstwa twarda) dedykowanej dla niemowląt do 9 m-ca życia oraz z ok. 5 cm jednolitego, perforowanego bloku lateksowego ( przeciętnie twarda) dedykowana dla niemowląt powyżej 9 m-ca życia. POKROWIEC Disney Baby
Pokrowiec pikowany - wytworzony w 100 % z bawełny
Atestowany - w pełni antyalergiczny, oddychający Wzór - Disney "Kubuś Puchatek" Zdejmowany - zamek z 3 stron Prać w temp. Do 60 C
GWARANCJA: 2 lata na pokrowiec, 5 lat na wkład materaca
WAGA DZIECKA: do 40 kg
TWARDOŚĆ: H2/H3 (średnio twardy/twardy)
WYSOKOŚĆ: ok. 8 cm z pokrowcem
Materac posiada:
POZYTYWNĄ OPINIĘ INSTYTUTU MATKI I DZIECKA NR OP-4423/2012
tkanina z dokumentem:
EKOTEX standard 100
BEZPIECZNY DLA DZIECKA
Możliwość wykonania rozmiarów nietypowych - zapytaj o detale: biuro@krainamateracy.pl

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.