Menu

MATERAC PIANKOWO-LATEKSOWY HEVEA BABY MAX 120x60 POZYTYWNA OPINIA INSTYTUTU MATKI I DZIECKA!

Cechy produktu
  • Producent Hevea 
  • Wymiary 60 x 120 cm
  • Rodzaj piankowo-lateksowy 
Opis
przejrzyj CO ZYSKUJESZ nabywając TEN MATERAC! - OPIS PROMOCJI
MATERAC PIANKOWO-LATEKSOWY HEVEA BABY MAX Materac asygnowany dla noworodków i dzieci do 40 kg, zbudowany z pianki wysoko-elastycznej o podwyższonej twardości i prawidłowej przepuszczalności powietrza, a także płyty lateksu Blue Ocean o grubości 3 cm, zawierającej min. 20% naturalnej żywicy lateksowej z dodatkiem żelu silikonowego. Pianka lateksowa Blue Ocean to postępowy lateks z funkcją ograniczania temperatury na powierzchni materaca. Używana systematycznie uniemożliwia powstawaniu potówek i stanowi profilaktykę SIDS. W materacu nie zastosowano kleju, co rozszerza wytrzymałość , a także umożliwia utrzymanie higieny. Pianki można dowolnie zestawiać stronami, a płytę lateksową poddać krótkotrwale działaniu gorącej pary lub niskiej temperatury np. W zamrażalniku. Jest to działanie pro zdrowotne celem oczyszczenia, a także zniwelowania drobnoustrojów i mikroorganizmów.

informacje uzupełniające:
Materac rozwojowy dwustronny, dwie strony użytkowe Lateks z atestem Eco kanon EuroLatex tkanina pokrowca z dokumentem Eko-Tex standard 100 i certyfikatem Bezpieczny dla dziecka Lateks z atestem Państwowego Zakładu Higieny GWARANCJA: 2 lata na towar TWARDOŚĆ: H3/H2 (Strona piankowa – twarda asygnowana dla noworodków do ok. 9 miesiąca życia, strona lateksowa – przeciętnie- twarda dedykowana dla dzieci od ok. 9 miesiąca życia) WYSOKOŚĆ MATERACA: ok. 11 cm Maksymalna waga dziecka do 40 kg Wkład lateksowy zaleca się odwracać co kilka miesięcy Materac HEVEA BABY MAX posiada: POZYTYWNĄ OPINIE INSTYTUTU MATKI I DZIECKA nr opinii Op-4946/2017 ważna do 15.06.2023 r.
certyfikat WYROBU MEDYCZNEGO KL. I

Do wyboru 4 typy pokrowców: (górne menu) Aegis, Aloe, Medica, Bamboo
zobacz szczegółowe dane o pokrowcach >
Dzianiny z atestem:
EKOTEX kanon 100
BEZPIECZNY DLA DZIECKA

Możliwość wykonania rozmiarów nietypowych - zapytaj o detale: biuro@krainamateracy.pl
Wyrób medyczny kl. I jest zgodny z wymogami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. W sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009, a także uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG. Procedurę oceny zgodności przeprowadzono na podstawie opracowania dokumentacji technologicznej wg załącznika II i III ww. Rozporządzenia. Wyrób jest zgodny z normami: PN-EN ISO 14971, PN-EN 1041+A1, PN-EN ISO 15523-1.
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.