Menu

materac z lateksem hevea baby max - 120x60, 130x70, 140x70

Cechy produktu

 • Producent Hevea 
 • Wymiary 70 x 140 cm
 • Rodzaj lateksowy, piankowo-lateksowy 

Opis

MATERAC PIANKOWO-LATEKSOWY HEVEA BABY MAX 140x70 Rytm snu ma ogromne znaczenie w korzystnym rozwoju każdego dziecka, począwszy od pierwszych dni życia po dalsze jego etapy. O jego trafne warunki najlepiej zadba korzystnie przypasowany materac wyróżniający się najwyższą jakością wykonania i innowacyjnymi technikami. W naszej bogatej ofercie nie mogło zabraknąć materaca lateksowo-piankowego, który cechuje się niezwykłą poręcznością. Jest produktem złożonym z dwóch różniących się od siebie funkcjonalnych stron. Dzięki temu materac lateksowo-piankowy może w prosty sposób „rosnąć wraz z dzieckiem, służąc mu przez nad wyraz długi czas. Strona piankowa dedykowana jest dla dla noworodków do 8-9 miesiąca życia. Cechuje się dużą sztywnością i twardością, dzięki czemu umożliwia korzystny rozwój kręgosłupa już od pierwszych dni życia. Druga strona użytkowa materaca genialnie stanie na wysokości zadania dla dzieci o wadze do 40 kg. Gwarantuje ona pokaźnie większą sprężystość, co wpływa na osiąganie najwyższego poziomu wygody.
Zdrowie i bezpieczeństwo dziecka to podstawa Materac lateksowo-piankowy to idealny wybór, który znajdzie użycie poprzez sporo lat. Zapewni zdrowie i bezpieczeństwo równocześnie w okresie narodzin, jak i na dalszych etapach życia każdego dziecka. Materac lateksowo-piankowy został zaopatrzony w zaawansowane technologie i nowoczesne rozwiązania, które odpowiadają zarówno za trwałość produktu, jak i jego funkcjonalność oraz bezpieczeństwo. Dzięki atrakcyjnym rozwiązaniom prezentowany poprzez nas model gwarantuje wyjątkową wygodę. Najwyższej klasy kompozycja materaca Materac lateksowo-piankowy został tworzony z innowacyjnych materiałów, które w połączeniu tworzą stanowczo innowacyjne i trwałe wnętrze. Prezentowany przez nas model zbudowany jest z pianki wysokoelastycznej o grubości 7 cm i płyty lateksu Blue Ocean o grubości 3 cm. Dodatkowo płyta lateksu wzbogacona jest żelem silikonowym. Pianka lateksowa została zaopatrzona w nad wyraz przydatne funkcje. Materac lateksowo-piankowy ogranicza temperaturę na powierzchni, co usuwa całkowicie proces powstawania potówek i stanowi profilaktykę SIDS. Jest to nad wyraz ergonomiczne rozwiązanie, które przynosi ulgę szczególnie podczas sezonu wiosenno-letniego. Ułatwione utrzymanie higieny Lateks, z którego tworzono materac Baby Max atest Euro Latex. Ten model to na ogół wyrób medyczny klasy pierwszej, ­który zyskał pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Ten model to przede wszystkim wyrób medyczny klasy pierwszej, ­który zyskał pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Jest więc w pełni bezpieczną i kompleksową propozycją, która zapewnia dziecku na przeróżnych etapach rozwoju najwyższy poziom komfortu, dobry rozwój kręgosłupa oraz właściwości pozwalające na obszerniejszą swobodę. Materac lateksowo-piankowy akcentuje się też tym, iż jego materiały, a także powierzchnia są łatwe w utrzymaniu prawidłowej higieny. W prezentowanym poprzez nas modelu nie wykorzystano kleju, skutecznie można zadbać o utrzymanie adekwatnej czystości i schludności. Dzięki temu całkowicie eliminujemy cykl powstawania roztoczy oraz kurzu, co jest pozytywne nie tylko dla alergików, lecz dla wszelkich dzieci. dane dodatkowe:
 • Materac ma dwie strony użytkowe
 • Lateks z atestem Eco standard EuroLatex
 • dzianina pokrowca z dokumentem Eko-Tex standard 100 oraz atestem Bezpieczny dla dziecka
 • Lateks z atestem Państwowego Zakładu Higieny
 • GWARANCJA: 2 lata
 • TWARDOŚĆ: H3/H2 (Strona piankowa – twarda asygnowana dla noworodków do ok. 9 miesiąca życia, strona lateksowa – średnio-twarda przeznaczona dla dzieci od ok. 9 miesiąca życia)
 • WYSOKOŚĆ MATERACA: ok. 11 cm
 • Maksymalna waga dziecka do 40 kg
 • Wkład lateksowy zaleca się odwracać co kilka miesięcy

Do wyboru pokrowiec (kliknij detale):
Aegis Natural Care, Aloe Green Power lub Medica szara.
Pokrowce są zdejmowane ( mają suwak z 3 stron ), można je prać w temp do 60C.
Dzianiny z atestem:
EKOTEX standard 100
BEZPIECZNY DLA DZIECKA

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.