Menu

MATERAC PIANKOWY HEVEA HAPPY BABY 120x60

Cechy produktu
  • Producent Hevea 
  • Wymiary 60 x 120 cm
  • Rodzaj piankowy 
Opis
sprawdź CO ZYSKUJESZ nabywając TEN MATERAC! - OPIS PROMOCJI
Materac piankowy o I strefie twardości, trwały, sprężysty i wygodny, asygnowany dla najmłodszych dzieci, także wcześniaków. Zbudowany z pianki poliuretanowej o wysokości 5 cm. Materac oddychający, ze zdejmowanym anty-roztoczowym pokrowcem, dedykowany dla dzieci ze skłonnością do alergii. Towar charakteryzuje się korzystnym przepływem powietrza w kierunku pionowym (poprzez kanaliki wentylacyjne w piance) i poziomym (tkanina 3D dookoła materaca). Waga materaca do 1 kg (120/60 cm, 130/70, 140/70). Wysokość ok. 6 cm.
Pokrowiec: rozpinany z 3 stron, pasuje do delikatnego prania w temp. Do 60C. Pokrowiec jest antyalergiczny, antybakteryjny i nieskomplikowany w utrzymaniu czystości. Posiada naturalne atrybuty minimalizujące rozwój roztoczy i bakterii. Dzianina dystansowa wykorzystana w serii Happy certyfikat Oeko-tex kanon 100 klasa I. Pokrowiec jest produkcji polskiej, sprężysty, oddychający i trwały. Wzór całej linii to drukowane cyfrowo słoniki w delikatnych kolorach pastelowych.
Pokrowce z dzianiny dystansowej optymalny dostęp powietrza do całej powierzchni ciała użytkownika jak i materaca. Gwarantują właściwą izolacyjność grzewczą i odpowiedni transport pary wodnej z powierzchni towaru. W pokrowcach kolekcji Happy zastosowano dzianiny dystansowe 3D znane także jako dzianiny typu mesh. Jest to nowoczesny artykuł na bazie przędzy poliestrowej zapewniający dużą przepuszczalność powietrza i niewielkie pochłanianie wody i wilgoci.
wykorzystanie: oddychający, antyalergiczny materac do łóżeczka dziecięcego, kojca i łóżeczka turystycznego waga dziecka do 30 kg. Można stosować jako nakładkę na istniejący materac.
UWAGI: materac dwustronny, możliwość zmiany stron wewnętrznego wkładu materaca i okresowego odwracania góra/dół co wydłuża okres jego używania. Nie zginamy i nie zwijamy do transportu i przechowywania.
GWARANCJA: 2 lata
TWARDOŚĆ: H3 (twardy)
WYSOKOŚĆ: 6.5 cm
WAGA DZIECKA: do 30 kg
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.