Menu

MATERAC Z LATEKSEM HEVEA BABY ECO LATEKS 130x70

Cechy produktu
  • Producent Hevea 
  • Wymiary 70 x 130 cm
Opis

MATERAC Z LATEKSEM HEVEA BABY ECO LATEKS
Materac piankowo lateksowy rekomendowany dla niemowląt od pierwszych chwil życia. Zbudowany z dwóch uzupełniających się pianek: wysokoelastycznej HR o podwyższonej gęstości i sztywności i pianki lateksowej BLUE OCEAN. Każda z użytych pianek ma otwory wentylacyjne dla ulepszonego obiegu powietrza. Zewnętrzny pokrowiec, miękki i jedwabisty w dotyku zapewni komfortowy i zdrowy sen.
dane dodatkowe: BUDOWA: Materac o twardości odpowiednio dopasowanej dla niedużych użytkowników. Jedna strona (twarda pianka) zalecana jest zaraz po urodzeniu dziecka, druga przeciętnie twarda od ok. 6 miesiąca życia. Zastosowane w materacu pianki z otworami wentylacyjnymi pozwalają na luźny przepływ powietrza, dzięki temu towar wyjątkowo poprawnie oddycha. Wkład stanowią dwie formatki: płyta z wysokoelastycznej pianki o wysokości 5 cm, a także 3 cm płyta postępowego lateksu BLUE OCEAN. Pianki mają otwory cyrkulacyjne dla lepszego obiegu powietrza w środku materaca. Towar antyalergiczny - dla bezpieczeństwa i zdrowia dzieci, nie użyto kleju. Dzięki takiemu rozwiązaniu można luźno obracać formatki na zróżnicowane strony. Materac ma do wyboru nadzwyczajnej jakości, o obszernej gramaturze 320g, pokrowce z dzianin: NATURAL: bawełna (50%), lekkie włókna poliestrowe (36%), a także lycra (14%) i Bamboo: na bazie przędzy bambusowej (31%) i lekkich włókien poliestrowych (69%). Dla zachowania maksymalnie płaskiej powierzchni spania, dzianiny w materacu nie są pikowane. Mają atrybuty antyalergiczne, są bezzapachowe i miękkie w chwycie. Na dodatek, z uwagi na gęstość splotu są odporne na mycie i wielokrotne pranie. Pokrowce można prać w temp. Do 60 st.C. Atest Eko-Tex kanon 100. Waga materaca: ok. 4 kg (120/60 cm) - ok. 5kg (140/70).
zastosowanie: Oddychający, antyalergiczny materac do łóżeczka dziecięcego szczebelkowego, waga dziecka do 40 kg,
UWAGI: Materac posiada dwie strony użytkowe (piankową i lateksową), stopień twardości - H3/H2 (twardy, średnio twardy). Budowa pozwala na swobodne obracanie pianek, bez zastosowania kleju!
GWARANCJA: 2 lata
GRUPA WIEKOWA: 0+
TWARDOŚĆ: H2/H3 (średnio twardy/twardy)
WYSOKOŚĆ: 9 cm
Do wyboru 2 typy pokrowców: (górne menu) Natural, Bamboo
sprawdź szczegółowe dane o pokrowcach >
Dzianiny z certyfikatem:
EKOTEX kanon 100
BEZPIECZNY DLA DZIECKA Możliwość wykonania wymiarów nietypowych - zapytaj o detale: biuro@krainamateracy.pl
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.