Menu

materac z lateksem hevea baby max - 120x60, 130x70, 140x70

Cechy produktu
 • Producent Hevea 
 • Wymiary 70 x 140 cm
 • Rodzaj lateksowy, piankowo-lateksowy 
Opis
MATERAC PIANKOWO-LATEKSOWY HEVEA BABY MAX 140x70 Rytm snu ma ogromne znaczenie w poprawnym rozwoju każdego dziecka, począwszy od pierwszych dni życia po dalsze jego etapy. O jego adekwatne warunki najlepiej zadba korzystnie dobrany materac uwydatniający się najwyższą jakością wykonania oraz nowoczesnymi technikami. W naszej bogatej ofercie nie mogło zabraknąć materaca lateksowo-piankowego, który charakteryzuje się niezwykłą ergonomicznością. Jest produktem złożonym z dwóch różniących się od siebie poręcznych stron. Dzięki temu materac lateksowo-piankowy może w prosty sposób „rosnąć wraz z dzieckiem, służąc mu poprzez nad wyraz długi czas. Strona piankowa asygnowana jest dla dla noworodków do 8-9 miesiąca życia. Charakteryzuje się dużą sztywnością i twardością, dzięki temu pozwala na dobry rozwój kręgosłupa już od pierwszych dni życia. Druga strona użytkowa materaca perfekcyjnie stanie na wysokości zadania dla dzieci o wadze do 40 kg. Zagwarantuje ona pokaźnie pokaźniejszą sprężystość, co wpływa na osiąganie najwyższego poziomu wygody.
Zdrowie i bezpieczeństwo dziecka to podstawa Materac lateksowo-piankowy to nieprzeciętny wybór, który odnajdzie wykorzystanie przez mnóstwo lat. Zapewni zdrowie i bezpieczeństwo jednocześnie w okresie narodzin, jak i na dalszych etapach życia każdego dziecka. Materac lateksowo-piankowy został wyekwipowany w nowoczesne technologie i nowoczesne rozwiązania, które odpowiadają równocześnie za wytrzymałość towaru, jak i jego funkcjonalność, a także bezpieczeństwo. Dzięki ciekawym rozwiązaniom prezentowany poprzez nas model gwarantuje nieszablonową wygodę. Najwyższej klasy budowa materaca Materac lateksowo-piankowy został wytwarzany z postępowych tworzyw, które w połączeniu tworzą bardzo nowoczesne i trwałe wnętrze. Prezentowany przez nas model zbudowany jest z pianki wysokoelastycznej o grubości 7 cm i płyty lateksu Blue Ocean o grubości 3 cm. Ponadto płyta lateksu wzbogacona jest żelem silikonowym. Pianka lateksowa została wyposażona w nad wyraz przydatne funkcje. Materac lateksowo-piankowy zmniejsza temperaturę na powierzchni, co likwiduje w całości cykl powstawania potówek i stanowi profilaktykę SIDS. Jest to istotnie funkcjonalne rozwiązanie, które przynosi ulgę nad wyraz podczas sezonu wiosenno-letniego. Ułatwione utrzymanie higieny Lateks, z którego wytworzono materac Baby Max atest Euro Latex. Ten model to z reguły wyrób medyczny klasy pierwszej, ­który zyskał pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Ten model to z zasady wyrób medyczny klasy pierwszej, ­który zyskał pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Jest więc w pełni bezpieczną i kompleksową propozycją, która gwarantuje dziecku na różnych etapach rozwoju najwyższy poziom komfortu, prawidłowy rozwój kręgosłupa, a także właściwości pozwalające na obszerniejszą swobodę. Materac lateksowo-piankowy podkreśla się również tym, że jego materiały oraz powierzchnia są nieskomplikowane w utrzymaniu poprawnej higieny. W prezentowanym przez nas modelu nie wykorzystano kleju, efektywnie można zadbać o utrzymanie stosownej czystości i schludności. Dzięki czemu w całości eliminujemy proces powstawania roztoczy i kurzu, co jest pozytywne nie tylko dla alergików, ale dla wszystkich dzieci. dane uzupełniające:
 • Materac ma dwie strony użytkowe
 • Lateks z atestem Eco standard EuroLatex
 • dzianina pokrowca z dokumentem Eko-Tex kanon 100 oraz dokumentem Bezpieczny dla dziecka
 • Lateks z atestem Państwowego Zakładu Higieny
 • GWARANCJA: 2 lata
 • TWARDOŚĆ: H3/H2 (Strona piankowa – twarda asygnowana dla noworodków do ok. 9 miesiąca życia, strona lateksowa – przeciętnie-twarda przeznaczona dla dzieci od ok. 9 miesiąca życia)
 • WYSOKOŚĆ MATERACA: ok. 11 cm
 • Maksymalna waga dziecka do 40 kg
 • Wkład lateksowy zaleca się odwracać co kilka miesięcy

Do wyboru pokrowiec (kliknij detale):
Aegis Natural Care, Aloe Green Power albo Medica szara.
Pokrowce są zdejmowane ( mają suwak z 3 stron ), można je prać w temp do 60C.
Dzianiny z atestem:
EKOTEX kanon 100
BEZPIECZNY DLA DZIECKA
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.