Menu

Janpol materac posłaniowy termoelastyczny 200x80

Cechy produktu

  • Producent Janpol 
  • Wymiary 80 x 200 cm
  • Rodzaj termoelastyczny 

Opis

Materac posłaniowy termoelastyczny
To miękki i błogi w dotyku towar, który nieprzeciętnie dopasowuje się do Twojego ciała. Naśladuje jego kształt pod wpływem ciepła i delikatnie je otula.
Struktura pianki zbudowana jest z miliona drobnych komórek, które reagują na ciężar i ciepło ciała. Sprawiają, iż jej powierzchnia pod wpływem nacisku i ciepła przyjmuje postać zgodną z zarysem Twojego ciała, a po odciążeniu materiał luźno powraca do pierwotnego kształtu. Polecana jest istotnie osobom zmagającym się z problemami krążeniowymi. Nie uciska ciała i nie blokuje przepływu krwi, zapewniając tym samym lepsze ukrwienie komórek ciała. Pianka termoelastyczna jest wytrzymała na bakterie, pleśń, roztocza i inne chorobotwórcze mikroorganizmy, co czyni ją znakomitą opcją dla osób wrażliwych i tych cierpiących na alergie.
Termoelastyczny topper to nadzwyczajne uzupełnienie podstawowego materaca. Powiększa jego trwałość i właściwości punktowego podpierania ciała.
Pokrowiec: Górna powłoka: Smart – do prania w temperaturze 60 poziomów, dolna powłoka: Antyslip – materiał zapobiegający przesuwaniu się toppera po powierzchni materaca bazowego, wyłącznie do czyszczenia miejscowego. Pokrowiec z zamkiem rozłącznym i taśmą wentylacyjną.
Pokrowiec Smart to wysokiej jakości miękka i delikatna dla skóry dzianina. Materiał należycie dostosowuje się do wkładu i zachowuje swój pierwotny zarys nawet po wielu praniach. Wykorzystanie rozmaitej sztywności materiału przez odpowiednie pikowanie wspomaga działanie strefowości materaca, przystosowując odpowiednie podparcie dla poszczególnych części ciała.
tkanina dokument OEKO-TEX standard 100.
  • Wysokość materaca ok 5 cm (wraz z pokrowcem).
  • Waga materaca ok 4 kg
  • Gwarancja 2 lata

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.