Menu

MATERAC JANPOL ANDROMEDA 200x120

Cechy produktu
  • Producent Janpol 
  • Wymiary 120 x 200 cm
Opis

Czasem nie potrzeba zbyt sporo, aby poczuć się komfortowo. Materac Andromeda to wygoda w prostym wydaniu. Jej wnętrze tworzą zaledwie dwa typy minimalistycznców: sprężyna kieszeniowa i lateks.
ZDROWIE - 9,5/10
Każdy metr kwadratowy materaca wypełnia aż 500 minimalnych sprężyn zamkniętych w materiałowych kieszonkach i rozłożonych zgodnie z siedmioma strefami twardości. Każda z nich pracuje niezależnie, podpierając i odciążając ciało, co umożliwia zachowanie naturalnej krzywizny kręgosłupa w każdym jego ułożeniu. Niezależnie od pozycji, w której śpisz i jak nieraz odwracasz się we śnie, możesz posiadać pewność, iż Twoje ciało jest trafnie podparte. Kieszeniowy wkład uzupełnia miękki i delikatny lateks. Powoduje, iż materac jest jeszcze bardziej elastyczny i rozciągliwy. Doskonale wspomaga cechy sprężyny, punktowo podpierając kręgosłup na całej długości. Co istotne, lateks nie pochłania kurzu, a na jego powierzchni nie rozwijają się żadne zgubne mikroorganizmy, a więc jest produktem bezpiecznym dla alergików. Andromeda jest materacem rehabilitacyjnym, sprzedawanym z obniżoną, 8 % stawką VAT, asygnowanym w szczególności dla osób z poważnymi schorzeniami i bólami kręgosłupa.
KOMFORT - 8,5/10
Połączenie sprężyny kieszeniowej i lateksu generuje konstrukcje nie tylko wytrzymałąrównież wyjątkowo wygodną. Sprężyny zrównoważenie podpierają ciało natomiast warstwa lateksu delikatnie je otula minimalizując nacisk i ulepszając komfort snu. Taka budowa zagwarantuje dodatkowo wysoki stopień wentylacji, dzięki czemu organizm jest odpowiednio dotleniony i nie przegrzewa się minimalizując ryzyko nadmiernej potliwości.
JAKOŚĆ - 7/10
Wysokiej jakości sprężyna kieszeniowa jak i lateks to bezkompromisowce szczególnie wytrzymałe i odporne na odkształcenia dzięki czemu materac ma aż 7 lat gwarancji a więc zdrowym i komfortowym snem można się cieszyć przez lata.
rekomendowanY DLA:
Andromeda to wyśmienity dobór dla alergików i osób borykających się z uciążliwymi bólami kręgosłupa i problemami zdrowotnymi - wyrób medyczny.
Pokrowiec można rozsunąć na 2 części, zamek dwudzielny i prać w 40 st.

znakomita wentylacja materaca, antyalergiczny

materac dwustronny, 7 stref twardości gwarantuje świetne, ortopedyczne dopasowanie do kręgosłupa,

Zbudowany z sprężyn kieszeniowych i lateksu

pokrowiec posiada uchwyty, upraszczające przenoszenie / obracanie
Budowa: Sprężyna kieszeniowa Multipocket + Lateks
Twardość: średnio twardy, bez ograniczenia wagowego.
Gwarancja: 7 Lat
Wysokość: 18 cm
OGÓLNA OCENA EKSPERTÓW: 8,3/10
POKROWIEC:
Do wyboru pokrowiec: Tencel / Silver Protect - przejrzyj detale
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.