Menu

MATERAC JANPOL ENYO 200x100

Cechy produktu
  • Producent Janpol 
  • Wymiary 100 x 200 cm
Opis
MATERAC JANPOL ENYO
Enyo to sugestia dla osób, które preferują twardsze materace, lecz nie chcą tracić wygody stosowania, a jednocześnie chcą posiadać pewność, iż materac pozostanie z nimi na długo. Jeżeli jesteś jedną z nich, to materac wspaniały dla Ciebie.
ZDROWIE - 8,0/10
Enyo zagwarantuje zrównoważone i punktowe podparcie ciała, poprzez użycie 7 – strefowej sprężyny kieszeniowej o umocnionej konstrukcji. Mocniejsza budowa sprężyny usztywnia całość materaca, istotnie wydłuża jego żywotność i sprawia, iż jest niepodatny na wyższe obciążenie. Uzupełnieniem trwałej podstawy są nowoczesne i rozciągliwe pianki umieszczone na mocnej piance bazowej. Dzięki takiej budowie materac zagwarantuje wyjątkowo jednostajne i zdrowe podparcie kręgosłupa.
KOMFORT - 8,0/10
Materac Enyo ma dwie strony użytkowe o odmiennych twardościach. Z jednej strony wkładu znajduje się pianka wysokoelastyczna, która wspomaga sprężystość punktową sprężyny kieszeniowej. Jest bezkompromisowcem wyjątkowo wytrzymałym i wyjątkowo elastycznym. Poprawnie dopasowuje się do kształtów ciała, jest niepodatna na ściskanie i bardzo trwała, po odciążeniu momentalnie wraca do swoich pierwotnych kształtów. Drugą stronę wypełnia delikatnie otulająca ciało pianka termoelastyczna, starannie dostosowująca się do jego konturów pod wpływem temperatury. Jej struktura powoduje, iż ciało nie jest poddawane żadnym uciskom, w efekcie nic nie blokuje krążenia krwi. Pianka termoelastyczna jestniepodatna na bakterie, pleśń, roztocza i inne chorobotwórcze mikroorganizmy, a więc jest doskonałą opcją dla alergików. W zależności od potrzeb, możesz zmieniać podparcie, wybierając te bardziej rozciągliwe bądź otulające.
JAKOŚĆ - 7,5/10
Wysokiej jakości sprężyny kieszeniowe oraz pianka wysokoelastyczna o podwyższonej wytrzymałości i specjalna pianka termo zapewniają zdrowy i wygodny sen jak także trwałość konstrukcji. Na towar udzielana jest 7 - letnia gwarancja.
polecanY DLA:
innowacyjność, trwałość, wygoda i bezawaryjność. To cztery cechy, które rewelacyjnie opisują model Enyo - polecamy go osobom które lubią bardziej twarde i stabilne podłoże ale nie chcą tracić komfortu i wygody.
Budowa: Sprężyna kieszeniowa + Pianka Wysokoelastyczna + Pianka Termo.
Twardość: twardy, bez ograniczenia wagowego.
Gwarancja: 7 Lat
Wysokość: 24 cm
Pokrowiec można rozsunąć na 2 części, zamek dwudzielny i prać w 40 st.
wspaniała wentylacja materaca, antyalergiczny
Materac można stosować do stelaży dostosowywanych, materac dwustronny, dwie strony zróżnicowanej twardości
7 stref twardości gwarantuje świetne dostosowanie do kręgosłupa
Zbudowany z sprężyn kieszeniowych, Z pianką termoelastyczną Visco, która minimalizuje ucisk na ciało, ulepsza krążenie, z pianką Hr i PU - nieprzeciętnie dostosowującą się do kształtu ciała.
Uchwyty ułatwiające przenoszenie / obracanie materaca
OGÓLNA OCENA EKSPERTÓW: 7,8/10
Do wyboru pokrowiec: Tencel / Silver Protect - zobacz detale
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.