Menu

MATERAC JANPOL PURE DREAM 200x160

Cechy produktu

  • Producent Janpol 
  • Wymiary 160 x 200 cm

Opis

Pure Dream to materac, który powstał tam, gdzie najnowsze technologie spotkały się z naturą. Jego delikatność, lecz też zarazem stabilność pozwolą Ci na spokojny i zdrowy sen.
ZDROWIE - 8,0/10 Podstawą materaca jest pianka wysokoelastyczna, która cechuje się powiększoną elastycznością
i wytrzymałością. Zapewnia jednostajne podparcie ciała i wytrzymałość konstrukcji co jest rewelacyjną bazą dla otulających ją zewnętrznych warstw. Pierwszą z nich jest organiczna pianka Pure o nieporównywalnej rozciągliwości i gęstości dzięki czemu jest nie tylko niezwykle wygodna i delikatna dla ciałarównież wyjątkowo zdrowa dla kręgosłupa. Dodatkowym atutem tej pianki jest to, iż nie gromadzi żadnych substancji toksycznych, a wszystkie szkodliwe środki chemiczne zostały zastąpione naturalnymi olejkami. Pure doskonale, punktowo, podpiera Twoje ciało. Świetnie dostosowuje się do jego konturów i delikatnie je otula
KOMFORT - 8,5/10 Pianka jest przychylna dla środowiska i wolna od GMO. Wykazuje wysoki stopień przewiewności, przez coprędko oddaje nagromadzoną we wnętrzu wilgoć, zapewniając w ten sposób higieniczne warunki snu. Materac jest dwustronny - z jednej strony pianka Pure, drugą stronę materaca generuje gęsta pianka o niestandardowym profilu. Profilowanie w zarysie stożków powiększa wentylację wewnątrz wkładu i delikatnie masuje ciało. Punktowa sprężystość moletowanej pianki sprawia, że kręgosłup jest odpowiednio ułożony, a ciało prawidłowo ukrwione. Stronę tę polecamy stanowczo w okresie letnim, ze względu na rozszerzoną twardość, a także luźnojszy przepływ powietrza pomiędzy ciałem a materacem.
JAKOŚĆ - 6,5/10 konstrukcja materaca Pure Dream jest wytworzona z bardzo dobrych i trwałych materiałów, dzięki czemu materac objęty jest 5 letnią gwarancją. Na uwagę zasługują pianki z zawartością naturalnych olejków bez szkodliwych chemicznych substancji.
polecanY DLA:
Materac Pure Dream polecamy stanowczo osobom odczuwającym ból w odcinku lędźwiowym i piersiowym kręgosłupa oraz tym którzy szukają materaca nie tylko wygodnegow dodatku przychylnego środowisku.
OGÓLNA OCENA EKSPERTÓW: 8,3/10

Pokrowiec można rozsunąć na 2 części, zamek dwudzielny. Pokrowiec można prać w 40 st.

znakomita wentylacja materaca

Materac można stosować do stelaży regulowanych

Z pianką moletowaną, która udoskonala wentylacje, delikatnie masuje ciało, ulepszając krążenie, z pianką Hr, która wyśmienicie dostosowuje się do kształtu ciała, i z pianką termoelastyczną Pure o naturalnym składzie. Gwarancja: 5 lat
Budowa: Pianka wysokoelastyczna + Pianka Pure
Twardość: średnio twardy - bez ograniczenia wagowego
Wysokość: ok. 24 cm
Do wyboru pokrowiec: Tencel / Silver Protect - zobacz szczegóły

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.