Menu

MATERAC JANPOL PURE DREAM 200x90

Cechy produktu
  • Producent Janpol 
  • Wymiary 90 x 200 cm
Opis
Pure Dream to materac, który powstał tam, gdzie najnowsze technologie spotkały się z naturą. Jego delikatność, lecz też zarazem stabilność pozwolą Ci na spokojny i zdrowy sen.
ZDROWIE - 8,0/10 Podstawą materaca jest pianka wysokoelastyczna, która charakteryzuje się rozszerzoną rozciągliwością
i wytrzymałością. Zapewnia jednostajne podparcie ciała i solidność konstrukcji co jest perfekcyjną bazą dla otulających ją zewnętrznych warstw. Pierwszą z nich jest ekologiczna pianka Pure o nieporównywalnej rozciągliwości i gęstości dzięki temu jest nie tylko szczególnie komfortowa i delikatna dla ciałarównież bardzo zdrowa dla kręgosłupa. Dodatkowym atutem tej pianki jest to, że nie posiada żadnych substancji toksycznych, a wszystkie destrukcyjne środki chemiczne zostały zastąpione naturalnymi olejkami. Pure świetnie, punktowo, podpiera Twoje ciało. Nieprzeciętnie dopasowuje się do jego konturów i delikatnie je otula
KOMFORT - 8,5/10 Pianka jest przychylna dla środowiska i wolna od GMO. Wykazuje wysoki stopień przewiewności, przez coprędko oddaje nagromadzoną w środku wilgoć, gwarantując w ten sposób higieniczne warunki snu. Materac jest dwustronny - z jednej strony pianka Pure, drugą stronę materaca tworzy gęsta pianka o niestandardowym zarysie. Profilowanie w profilu stożków powiększa wentylację wewnątrz wkładu i delikatnie masuje ciało. Punktowa sprężystość moletowanej pianki powoduje, iż kręgosłup jest adekwatnie ułożony, a ciało prawidłowo ukrwione. Stronę tę polecamy bardzo w okresie letnim, ze względu na zwiększoną twardość, a także luźnojszy przepływ powietrza między ciałem a materacem.
JAKOŚĆ - 6,5/10 budowa materaca Pure Dream jest wykonana z niezwykle korzystnych i trwałych materiałów, dzięki temu materac objęty jest 5 letnią gwarancją. Na uwagę zasługują pianki z zawartością naturalnych olejków bez szkodliwych chemicznych substancji.
rekomendowanY DLA:
Materac Pure Dream polecamy bardzo osobom odczuwającym ból w odcinku lędźwiowym i piersiowym kręgosłupa oraz tym którzy szukają materaca nie tylko komfortowegona dodatek przyjaznego środowisku.
OGÓLNA OCENA EKSPERTÓW: 8,3/10

Pokrowiec można rozsunąć na 2 części, zamek dwudzielny. Pokrowiec można prać w 40 st.

idealna wentylacja materaca

Materac można stosować do stelaży regulowanych

Z pianką moletowaną, która poprawia wentylacje, delikatnie masuje ciało, poprawiając krążenie, z pianką Hr, która nieprzeciętnie dopasowuje się do kształtu ciała,, a także z pianką termoelastyczną Pure o naturalnym składzie. Gwarancja: 5 lat
Budowa: Pianka wysokoelastyczna + Pianka Pure
Twardość: średnio twardy - bez ograniczenia wagowego
Wysokość: ok. 24 cm
Do wyboru pokrowiec: Tencel / Silver Protect - sprawdź szczegóły
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.