Menu

MATERAC KIESZENIOWY H3\H4 140X200X26CM BM003 KOKOS POKROWIEC ANTYALERGICZNY DOSTAWA 0zł

Cechy produktu

 • Producent BIG MEBLE 
 • Wymiary 140 x 200 cm
 • Rodzaj kieszeniowy, kokosowy 

Opis

Materace sprężynowe równomiernie rozkładają ciężar, zniżają ucisk na wszystkie części ciała i stosowne podparcie, dzięki czemu w nocy śpi się spokojnie i wygodnie. Jeśli w nocy nieraz jest ci zbyt ciepło, materac sprężynowy będzie stanowił nadzwyczajny dobór. Sprężynowa struktura gwarantuje wspaniałą cyrkulację powietrza, przez co materace sprężynowe wydają się być chłodniejsze i bardziej suche aniżeli te z pianki i lateksu. Na dodatek materace sprężynowe są bardzo trwałe.

Na dzisiejszym rynku wachlarz materacy do wyboru jest przeogromny. Jak więc rozpoznać, iż wybrany poprzez nas materac jest najkorzystniejszej jakości i wytworzony z materiałów z najwyższej półki. Otóż, jednym z najważniejszych kryteriów, którymi powinniśmy się kierować pod czas wyboru materaca obok skali twardości odpowiadającej naszym preferencją jest oczywiście waga materaca. Świadczy ona o tym,firma w żaden sposób nie oszczędzał na materiałach zaimplementowanych do wykonania artykułu, a co za tym idzie pianki są trafnej gęstości a co ważniejsze sprężyny wykonane są z drutu o wymaganej grubości i rozciągliwości. Owocuje to możliwością wieloletniego używania bez obaw o pogorszenie standardu, bardzo ważnego dla naszego zdrowia i wypoczynku. Reasumując, porządny materac musi optymalnie dużo ważyć.

materac kieszeniowy BM003 twardość H3/H4 KOKOS

Materac posiada formatkę zawierającą 272 sprężyny na m2 materaca. Sprężyny pocket są wyprodukowane z sprężystego drutu i zostały umieszczone w materiałowych kieszonkach. Co ważne każda sprężyna znajduje się w oddzielnej kieszonce. 7 stref twardości powoduje to, iż materac dostosowuje się do ciała punktowo, w miejscach nacisku, a to gwarantuje wysoki komfort i wygodę. Dodatkowym atutem jest fakt, że jest szczególnie cichy. Gdy śpią na nim dwie osoby nie przeszkadzają sobie wzajemnie, gdyż wszelkie drgania i falowania są zniwelowane. Pianka poliuretanowa o podwyższonej rozciągliwości i gęstości oporna na odkształcenia, Filc o gramaturze 700g/m2 daje poczucie komfortu.

 • Materac dwustronny.
 • mocna warstwa miękkiego wypełnienia powiększa oparcie i komfort.
 • elastyczna dzianina na wierzchu materaca przemieszcza się razem z Tobą, by zapewnić maksymalną wygodę.
 • Gwarancja na sprężyny pocket 30 lat.
 • Materac na czas transportu zapakowany jest próżniowo i zwinięty w rulon, prosto dostarczyć go do domu.
 • Wszystkie nasze materace można używać natychmiast, ale należy pamiętać, że zapakowany materac odzyskuje pełny kształt i komfort po około 72 godzinach.
 • Pikowany pokrowiec - antyalergiczny o membranowej strukturze i wydłużonym cyklu ścieralności. Gwarantuje świeżość i najwyższy poziom higieny.
 • Czyścić środkami do mebli tapicerowanych.
SPECYFIKACJA MATERACA

100g / m2 tkanina pokrowiec antyalergiczny - trójwarstwowy, membranowy.

Włókno poliestrowe 100 g / m2 - surowiec o właściwościach antygrzybicznych i antyalergicznych, zapewnia cyrkulację powietrza, stanowi barierę dla grzybów i roztoczy.

3cm pianka, D30KG / M3 o rozszerzonej sprężystości uniemożliwia pękaniu, odkształcaniu się, gwarantuje właściwy komfort snu.

Włóknina o gramaturze 20g / m2 - otoczona jednostronnie wchłania pot i utrzymuje stosowną temperaturę ciała.

Bawełniany filc o gramaturze 700g / m2 - usztywnia całą konstrukcję zwiększając trwałość materaca.

7-strefowa formatka sprężyn kieszeniowych wysokość: 20 cm drut: 2,0każda umieszczona w osobnej kieszonce.

Bawełniany filc o gramaturze 700g / m2 - usztywnia całą konstrukcję zwiększając trwałość materaca.

Włóknina o gramaturze 20g / m2 - otoczona jednostronnie wchłania pot i utrzymuje adekwatną temperaturę ciała.

1cm mata kokosowa bezkompromisowiec naturalny o właściwościach antygrzybicznych i antyalergicznych, gwarantuje cyrkulację powietrza, nadaje twardość i sprężystość, stanowi barierę dla grzybów i roztoczy.

2cm pianka, D30KG / M3 o powiększonej rozciągliwości zapobiega pękaniu, odkształcaniu się, gwarantuje właściwy komfort snu.

Włókno poliestrowe 100 g / m2 surowiec o właściwościach antygrzybicznych i antyalergicznych, zapewnia cyrkulację powietrza, stanowi barierę dla grzybów i roztoczy.

100g / m2 tkanina pokrowiec antyalergiczny - trójwarstwowy, membranowy.

 • Szerokość: 140 cm
 • Długość: 200 cm
 • Wysokość: 26 cm

 • Waga netto 26 kg
 • Tolerancja wysokości materaca wynosi +/- 5%

Materac nowy, fabrycznie zapakowany bez wad.

ZAPRASZAMY

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.