Menu

Materac piankowy Janpol Pola 200x90 Promocje i gratisy - sprawdź szczegóły

Cechy produktu
  • Producent Janpol 
  • Wymiary 90 x 200 cm
  • Rodzaj piankowy 
Opis
TEN MATERAC OBJĘTY JEST PROMOCJĄ! - sprawdź szczegóły
Materac Janpol Pola
Materac Janpol Pola to połączenie kilku progresywnych pianek w jedną specyficzną konstrukcje. Dzięki takiej budowie uzyskujemy materac idealny dla par gwarantujący zdrowy i wygodny sen bez względu na wagę użytkownika.
ZDROWIE - 8,5/10 Czerwona pianka hybrydowa to baza i jednocześnie mocniejsza strona materaca, zapewnia wytrzymałość i stabilność konstrukcji. Ma 7 rozmaitych stref twardości, których stopień wsparcia przeznaczony jest solidnym częściom Twojego ciała. Specjalnie opracowane nacięcia umożliwiają trafne wsparcie kręgosłupa w każdej pozycji snu. Pianki usprawniają również przepływ powietrza, co przekłada się na zachowanie odpowiedniej higieny snu. Pianka nie przenosi drgań, dlatego zagwarantujemy, iż nie będziesz odczuwać ruchów partnera w czasie snu.
KOMFORT - 9,0/10 Czerwony marmurek to żelowa pianka o niezrównanej dotąd ilości komórek, które wspaniały przepływ powietrza i plastyczność materaca. Dzięki tym właściwościom pianka znakomicie dopasowuje się do ciała, formując się do jego kształtów, materac pozostaje chłodny poprzez całą noc, co zezwala na zachowanie adekwatnej temperatury snu.
Pianka termoelastyczna, która znajduje się w samym środku pozwala rozłożyć równomiernie nacisk ciała na materac. Znakomicie współpracuje z zewnętrznymi piankami, stosownie wypełniając każdą wolną przestrzeń pod Twoim ciałem.
Pianka ma właściwości prozdrowotne i relaksacyjne, nie wywiera nacisku na naczynia krwionośne i polepsza krążenie krwi. To z kolei umożliwia wydajne dostarczanie substancji odżywczych, niezbędnych do regeneracji, do każdej tkanki miękkiej Twojego organizmu. Kiedy Ty odwracasz się na materacu, pianka płynnie zmienia punkty podparcia gwarantując zdrowe ułożenie Twojego kręgosłupa, bez względu na pozycję, w której śpisz.
JAKOŚĆ - 10/10
Aż 10 lat gwarancji na materac Pola mówi samo za siebie. Producent Janpol do produkcji tego materaca użyła materiały najwyższej jakości oddając w nasze ręce produkt specyficznie komfortowy i wytrzymały.
OGÓLNA OCENA EKSPERTÓW: 9,2/10
sugerowanY DLA: Materac asygnowany dla użytkowników preferujących przeciętnie twarde/twarde materace, dla wszelkich, którzy mają problemy z bolącym kręgosłupem. Świetnie się sprawdzi dla osób lubiących spać na brzuchu, jest to także wyśmienita sugestia dla par.
Pokrowiec można rozsunąć na 2 części, zamek dwudzielny. Pokrowiec można prać w 30 st.
wyśmienita wentylacja materaca, antyalergiczny
7 stref twardości zagwarantuje nadzwyczajne dostosowanie do kręgosłupa
Pianka żelowa gwarantuje wyśmienitą termoregulacje przez niezrównaną liczba komórek stwarzających jej strukturę i nadzwyczajną cyrkulacje powietrza.
Pianka Visco nadzwyczajnie dostosowuje się do ciała
Pianka hybrydowa - szczególnie lekkaoporna na odkształcenia
Gwarancja: 10 lat
Budowa: kompozycja pianek o 7 strefach twardości.
Twardość: średnio twardy / twardy - dla osób bez ograniczenia wagowego.
Wysokość: ok. 21,5 cm
Do wyboru pokrowiec: 30-lecie lub Silver Care - zobacz szczegóły
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.