Menu

Mikrofon HAMA Stream 800 Plus

Cechy produktu

  • Producent HAMA 

Opis

Mikrofon w wersji studyjnej z pełnym zestawem akcesoriów zapewni Ci nagrania w nadzwyczajnej jakości dźwięku, a także wygodną pracę.Pop filtr dla udoskonalonej jakości dźwiękuMikrofon został wyekwipowany w pop filtr, który wyraźnie udoskonala jakość dźwięku.

Jest odpowiedzialny za tłumienie dochodzących do niego uderzeń powietrza, np. W trakcie wymawiania tzw. Głosek wybuchowych (b, p).Kosz antywstrząsowySpecjalna konstrukcja kosza antywstrząsowego niweluje wibracje, które dochodzą przez statyw do mikrofonu, np.

podczas pisania na klawiaturze. Na sam mikrofon umieszczony w koszu oddziałuje mniej czynników, dzięki temu dźwięk jest udoskonalonej jakości.Uchwyt studyjnyMikrofon umieszczony na specjalnym wysięgniku nie tylko wygląda profesjonalnie,na dodatek jest praktyczniejszy w użyciu.

Możesz ustawić go na komfortowej wysokości, zajmuje mniej miejsca na biurku, a śruba mocująca zapewnia odpowiednią stabilność.Dwa sposoby mocowaniaMikrofon możesz zamocować na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest uchwyt studyjny, a drugim tradycyjny statyw biurkowy.Swoboda ruchówDługi, 2.5-metrowy kabel zapewni Ci dużą swobodę ruchów.

dzięki czemu możesz nagrywać nie tylko, gdy siedzisz przy biurku....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.