Menu

Mikrofon pojemnościowy NATEC Genesis Radium 200 NGM-1392- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!

Cechy produktu

  • Producent NATEC 

Opis

Każdy młody twórca internetowy czy gracz wie,korzystny mikrofon to podstawa, aby wynieść swoja twórczość na wyższy poziom. Dlatego mikrofon to ważny komponent wyposażenia. Specjalnie z myślą o tym Genesis stworzył Radium 200, mikrofon kierunkowy o prawidłowych parametrach przetwarzania dźwięku, nadzwyczajny do każdego domowego studia nagrań czy stanowiska gracza.

DAJ SIĘ USŁYSZEĆ! Radium 200 to nowoczesny mikrofon kierunkowy o charakterystyce kardioidalnej. Oznacza to,prawidłowo izoluje dźwięki otoczenia, natomiast wyśmienicie zbiera dźwięk płynący od przodu. Zagwarantuje to oporność na sprzężenia zwrotne, które są zmorą nie jednego twórcy.

Gdy dodamy do tego kontrolę czułości nagrywania i użyteczny przycisk/pokrętło wyciszenia, zyskujemy dobre narzędzie do tworzenia nieprzeciętnych tworzyw audio/video. AtrakcyjnY I użytecznY Mikrofon ma dostosowywane ramię, a także załączoną do zestawu gąbkę, dzięki temu użytkownik złączy wysokość do własnych wymagań i zabezpieczy mikrofon przez niepożądanymi przydźwiękami, które wyłapie gąbka.

Do mikrofonu można podpiąć słuchawki za pomocą wtyczki mini Jack 3,5 mm. Uzupełniające wejście USB umieszczone na tyle mikrofonu służy, jako HUB, dzięki temu mikrofon zwraca miejsce, które zabrał przy podpinaniu do komputera a użytkownik zyskuje dodatkowy port na np.

mysz lub klawiaturę. PODŚWIETLENIE NIE TYLKO DLA EFEKTU progresywny design i błyskotliwe, czerwone podświetlenie LED oprócz funkcji estetycznej spełnia jeszcze jedno zadanie. Zawiadamia ono użytkownika o tym, czy mikrofon jest aktywny czy także został wyciszony.

W ten sposób można uniknąć wielu pomyłek i wpadek w czasie nagrywania czy rozmowy. JAKOŚĆ I solidność wykorzystanie wysokiej jakości komponentów i kabla w nylonowym oplocie (1,5 m) przyczynia się do rozszerzenia wytrzymałości Radium 200, dzięki czemu jest On rozwiązaniem na dłuższy czas dla każdego ambitnego twórcy czy gamera.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.