Menu

SPC GEAR streamingowy SM900 USB

Opis

SPC Gear SM900 Streaming USB Microphone to bogato zaopatrzony zestaw składający się z mikrofonu, a także niezbędnych akcesoriów będących podstawowym narzędziem streamera i youtubera. Mikrofon rejestruje dźwięk o szerokiej częstotliwości – od 18 do 21 000 Hz – a także wyposażony został w mechanizmy eliminujące niechciane zakłócenia. Kardioidalna charakterystyka zagwarantuje dużą głębię, uchwyt antywstrząsowy likwiduje drgania mogące się pojawić w trakcie intensywnego grania, a kompatybilność z Plug&Play ułatwia do maksimum korzystanie z mikrofonu.

komplet SPC Gear SM900 Streaming USB Microphone składa się z kilku elementów. Podstawą jest w pełni regulowane ramię z uchwytem antywstrząsowym i filtrem POP. Komponenty te są kluczowe nie tylko dla wygody używania, ale także dla minimalizacji wszystkich zakłóceń pochodzących z biurka czy np. Podmuchów powstałych przy szybszym oddechu osoby nagrywającej. Równocześnie, kabel USB został przeprowadzony bezpośrednio we wnętrzu ramienia – dla zachowania maksymalnej estetyki i komfortu.

Kardioidalna charakterystyka mikrofonu SPC Gear SM900 Streaming USB Microphone sprawia, iż dźwięk rejestrowany jest przeważnie z przodu i znamionuje się dużą głębia przy jednoczesnej redukcji zbędnych odgłosów z otoczenia. Jest rozwiązaniem dla streamerów, youtuberów czy muzyków, którym zależy na rejestrowaniu dźwięków jak w studiu nagraniowym. Pomaga w tym spory zakres rejestrowanej częstotliwości – od 18 do 21 000 Hz – niski poziom szumów własnych i brak efektu sprzężenia zwrotnego.

Mikrofon SM900 działa w trybie Plug&Play, co oznacza,wystarczy podpiąć go do komputeraradować się z pełni możliwości oferowanych przez ten produkt. Nie ma potrzeby instalowania sterowników czy uzupełniającego oprogramowania, co zwiększa kompatybilność mikrofonu z aplikacjami i platformami umożliwiających rozpoczęcie nagrywania w najwyższej jakości.

Mikrofon rejestruje dźwięki z szerokiego zakresu częstotliwości – od 18 aż do 21 000 Hz. Większość niepożądanych zakłóceń jest eliminowana, a także nie występuje efekt sprzężenia zwrotnego. W komplecie oprócz mikrofonu odnajdziemy uchwyt antywstrząsowy, który zlikwiduje niepotrzebne drgania z otoczenia. Dołączony POP Filtr zadba, żeby dźwięki związane z momentalnie poruszającym się powietrzem zostały zarejestrowane czysto, a w pełni regulowane ramię pozwoli ustawić mikrofon w wybranym miejscu. W środku ramienia wpuszczony jest kabel USB co sprawia, że cały zestaw wygląda schludnie.

SPC Gear SM900 to także obszerna precyzyjność wykonania, a także najwyższa klasa użytych tworzyw. To wszystko w połączeniu z gustownym designem powoduje, iż mikrofon ten znamionuje się nie tylko wysoką jakością nagrań,dodatkowo wytrzymałością na uszkodzenia i interesującym wyglądem, co jest kluczowe dla streamerów, youtuberów, jak i osób stwarzających własne podcasty.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.