Menu

Genesis Radium 300 XLR

Cechy produktu

  • Producent Genesis 

Opis

Poznaj Genesis Radium 300 XLR - wysokiej klasy mikrofon studyjny, który został zaprojektowany z myślą o początkujących oraz mistrzowskich streamerach, youtuberach i vlogerach. Mikrofon zapewnia Tobie najwyższy poziom przekazywanego dźwięku, zapewniając tym samym fenomenalne nagrania pozbawione niechcianych zakłóceń, a także odgłosów z otoczenia. Spory wachlarz dołączonych akcesoriów powoduje, że Radium 300 XLR staje się niedościgniony w swojej kategorii.

Podnieś swoją jakość, dzięki Genesis Radium 300 XLR.

CHARAKTERYSTYKA KARDIOIDALNA

Mikrofon zagwarantuje niezwykle wysoką jakość dźwięku i perfekcyjną czytelność głosu. Zapewnia on doskonałe wygłuszenie niechcianych dźwięków otoczenia podczas nagrywania oraz wysoką dynamikę. Pożądane przez wszystkich, ciepłe radiowe brzmienie uzyskujemy dzięki wykorzystaniu genialnej jakości części i dodatków.

MIKROFON TAM, GDZIE GO potrzebujesz

pakiet Radium 300 XLR został wyposażony w zrównoważone długie metalowe ramię, pozwalające w przystępny sposób ustawić mikrofon w dowolnie wybranym miejscu, bez wpływu na jego stabilność i działanie. Od dzisiaj dopasujesz odległość, pozycję czy wysokość mikrofonu według własnych preferencji. Działaj na własnych zasadach, działaj z Radium 300 XLR.

niedoścignionY LIDER

genialny nie tylko dla początkujących graczy, lecz i fachowych streamerów korzystających z studiów nagraniowych. Mikrofon swoja wszechstronność zawdzięcza możliwości podłączenia do komputera PC, przenośnego notebooka, a co najważniejsze do profesjonalnego sprzętu studyjnego. Możliwość wykorzystania swego przewodu XLR-XLR powoduje, że Radium 300 XLR eliminuje w cień inne konwencjonalne mikrofony.

ROZDZIELACZ SYGNAŁOWY

Wyposażenie mikrofonu zostało wzbogacone o specjalny rozdzielacz sygnałowy dzięki, któremu Radium 300 XLR jest jeszcze bardziej uniwersalny i kompatybilny. Mikrofon bez najmniejszego problemu podłączysz jednocześnie z słuchawkami wyekwipowanymi w jednego minijacka do komputera albo innej platformy. Od dzisiaj masz pewność,podane „info" do kolegów z drużyny jest czyste i wyraźne.

PRZYDATNE DODATKI

Zależy nam, by nasze produkty były uniwersalne i spełniały wymogi najbardziej wymagających użytkowników. Mikrofon uzyskujecie z dużą ilością akcesoriów takich jak: metalowe ramię, koszyk, pop-filtr, osłona z gąbki raz długi kabel XLR - minijack 3,5 mm. Wszystko po to, żeby zapewnić Wam najwyższą jakość pracy i rozrywki.

wyszukany DESIGN

Wzbogać swoje stanowisko gamingowe w najlepszy realny sposób.
Mikrofon Radium 300 XLR to najczęściej duża skrupulatność wykonania, spasowania i wysoka jakość użytych materiałów. Mikrofon ma malowanie lakierem premium, który jest bardziej niepodatny na zużycie i zarysowania. Wszystko to w połączeniu z eleganckim designem sprawia,dostajesz towar z najwyższej półki.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.