Menu

NATEC Mikrofon Genesis Radium 200

Cechy produktu

  • Producent NATEC 

Opis

Każdy młody twórca internetowy czy gracz wie,korzystny mikrofon to podstawa, by wynieść swoja twórczość na wyższy poziom. Dlatego mikrofon to ważny składnik wyposażenia. Specjalnie z myślą o tym Genesis stworzył Radium 200, mikrofon kierunkowy o korzystnych parametrach przetwarzania dźwięku, genialny do każdego domowego studia nagrań czy stanowiska gracza.

DAJ SIĘ USŁYSZEĆ!

Radium 200 to nowoczesny mikrofon kierunkowy o charakterystyce kardioidalnej. Oznacza to,należycie izoluje dźwięki otoczenia, natomiast nieprzeciętnie zbiera dźwięk płynący od przodu. Zagwarantuje to niepodatność na sprzężenia zwrotne, które są zmorą nie jednego twórcy. Gdy dodamy do tego kontrolę czułości nagrywania i poręczny przycisk/pokrętło wyciszenia, zyskujemy prawidłowe narzędzie do tworzenia nieprzeciętnych materiałów audio/video.

pięknY I użytecznY

Mikrofon ma regulowane ramię, a także dołączoną do zestawu gąbkę, dzięki czemu użytkownik złączy wysokość do własnych wymagań, a także zabezpieczy mikrofon poprzez niepożądanymi przydźwiękami, które wyłapie gąbka. Do mikrofonu można podpiąć słuchawki przy pomocy wtyczki mini Jack 3,5 mm. Uzupełniające wejście USB umieszczone na tyle mikrofonu służy, jako HUB, dzięki czemu mikrofon zwraca miejsce, które zabrał przy podpinaniu do komputera a użytkownik zyskuje dodatkowy port na np. Mysz albo klawiaturę.

PODŚWIETLENIE NIE TYLKO DLA EFEKTU

progresywny design i piękne, czerwone podświetlenie LED oprócz funkcji estetycznej spełnia jeszcze jedno zadanie. Informuje ono użytkownika o tym, czy mikrofon jest aktywny czy również został wyciszony. W ten sposób można uniknąć wielu pomyłek i wpadek w czasie nagrywania czy rozmowy.

JAKOŚĆ I solidność

zastosowanie wysokiej jakości części i kabla w nylonowym oplocie (1,5 m) przyczynia się do rozszerzenia wytrzymałości Radium 200, dzięki temu jest On rozwiązaniem na dłuższy czas dla każdego ambitnego twórcy czy gamera.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.