Menu

NATEC Mikrofon Genesis Radium 600 studyjny USB

Cechy produktu

  • Producent NATEC 

Opis

Wszystko czego Ci trzeba do nagrywania

Radium 600 to utytułowany w sieci mikrofon, który spełni wszelkie kryteria względem sprzętu do nagrywania nawet wymagających użytkowników. Jakość nagrywania z najwyższej półki, a także obfita funkcjonalność opakowana w metalowej, solidnej konstrukcji rozpieszcza wszelkich youtuberów i streamerów, którzy już aktualnie korzystają z Radium 600.

Imponujący komplet

atrakcyjna, wygodna i twarda walizka upraszczająca ewentualne podróże gromadzi wielki pakiet, który składa się z mikrofonu studyjnego, popfiltru, gąbki odszumiającej oraz statywu wraz z elementami mocującymi. Wszystko co Ci trzeba, aby dzielić się swoją pracą na wysokim, profesjonalnym poziomie zostało tutaj przygotowane. Z Radium 600 jedyne czym musisz się zająć to swoją twórczością, bo od strony technologicznej zrobiliśmy już wszystko.

znakomity głos

Radium 600 chwali się doskonałym odwzorowaniem nagrywanego dźwięku. Jest to „majk" objętościowy, gdzie jego kapsuła została skonstruowana tak, by jak najlepiej zbierać głos płynący w jego kierunku skutecznie odrzucać dźwięki, które znajdują się za mikrofonem. Ta funkcjonalność nosi nazwę polaryzacji kardioidalnej. Mikrofon wspaniale oddaje barwę głosu, tonację i prezentuje całkowitą moc możliwości głosowych, nie ważne czym się zajmujesz.

Regulacja odsłuchu i czułości nagrywania

Mikrofon został wyposażony w regulację czułości nagrywania oraz regulację głośności odsłuchu, co zagwarantuje Tobie pełną kontrolę obsługi Radium 600. Wysokiej jakości pokrętła podciągają komfort korzystania z urządzenia, którego działanie skalibrujesz wedle własnych preferencji.

Dopracowany design

Wszystkie części zestawu i samego mikrofonu zostały wytwarzane z trosceą o szczegóły, aby całość prezentowała się nadzwyczaj poprawnie. Matowa czerń w połączeniu ze srebrnym wykończeniem nadaje charakteru premium, dzięki temu Radium 600 dodaje mistrzowskiego charakteru studia nagrań.

Doceniony poprzez recenzentów

Mikrofon został już przetestowany i poddany wielu recenzjom w których zebrał liczne wyróżnienia i odznaczenia m.in. Od serwisów Benchmark, Whatnext, AudioFanatyk. Nie jest to jedyne poparcie wysokiej jakości Radium 600, bowiem występuje on także w licznych materiałach recenzentów na portalu youtube, gdzie raduje się wyjątkowo pozytywną opinią.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.