Menu

NATEC Mikrofon komputerowy ADDER czarny

Cechy produktu

  • Producent NATEC 

Opis

Mikrofon Adder
W obecnych czasach, coraz więcej naszych codziennych aktywności, jednocześnie zawodowych jak na dodatek związanych z rozrywką, wymaga od nas sprawnej komunikacji. Korzystny i czuły mikrofon, to przedmiot przydatny w niemal każdej tego typu sytuacji. Z myślą o użytkownikach, producent Natec stworzyła mikrofon dookólny Adder.

Redukcja szumów i wysoka czułość

Tym co cechuje mikrofon Adder jest, z zasady redukcja szumów, która bezdyskusyjnie udoskonala jakośc przekazywanego dźwięku. Dodatkowo artykuł znamionuje się prawidłowymi parametrami czułości (-55 dB), co pozwala mu dobrze spełniać jego główne zadania.

stabilny statyw i długi kabel
Mikrofon Adder zrównoważony i mocny statyw, dzięki któremu możemy go ustawić w najbardziej wygodnym dla nas miejscu, bez obawy, że mikrofon przewróci się w najmniej oczekiwanym momencie. Rónież długi na 1,8m przewód daje nam duże możliwości, przy ustawianiu mikrofonu.

Na konferncję lun karaoke
Adder to sprzęt uniwersalny. Perfekcyjnie stanie na wysokości zadania, równocześnie w biurze, na konferencji audio/video jak też podczas zabawy w karaoke z przyjaciółmi.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.