Menu

Shure SM 58 LCE mikrofon dynamiczny

Cechy produktu

  • Producent Shure 

Opis

To mikrofon, który w obecnej chwili wciąż stawiany jest na czołowym miejscu przez wykonawców jako mikrofon stanowiący światowy standard i prawdziwą legendę. SM58 specyficzne brzmienie w zakresie przeciętnych częstotliwości.Legendarny model SM58 jest branżowym standardem.

To wyjątkowo wszechstronny aktywny mikrofon wokalowy o charakterystyce kardioidalnej, którego brzmienie pozostało ukształtowane w celu uzyskania czystej i ciepłej reprodukcji wokalu. SM58 jest cały czas podstawowym wyborem dla aplikacji wokalnych na całym świecie.

właściwości:Charakterystyka częstotliwościowa przypasowana pod kątem wokalu, z rozjaśnionym środkowym pasmem i podciętymi basamiJednolita kardioidalna charakterystyka częstotliwościowa efektywnie izoluje główne źródło dźwięku i minimalizuje szumy otoczeniaPneumatyczny system antywstrząsowy ograniczający zakłócenia wynikające z operowania mikrofonemWbudowana sferyczna owiewka i filtr pop o sporej skutecznościDołączony wytrzymały adapter statywu z możliwością obrotu o 180 stopniLegendarna jakość, solidność i zastosowaneczność artykułów ShureWkładka aktywna o charakterystyce kardioidalnej (jednokierunkowej)Charakterystyka częstotliwościowa: 50 do 15000 HzSpecyfikacja:rodzaj przetwornika: aktywneWykres kierunkowości: KardioidalnaPasmo przenoszenia: 50 Hz - 15 kHzCzułość (1 kHz): -54,5 dBV/Pa / 1,88 mV/PaWaga: 298 g...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.