Menu

Bosch MFQ2620

Cechy produktu

  • Producent Bosch 

Opis

Stojak z misą – szczególnie wygodna obsługa Dzięki stojakowi z misą mikser wykona za Ciebie praktycznie większość pracy. Wystarczy ustawić prędkość i można zająć się innymi czynnościami. Dzięki automatycznie obracającej się misie wszystkie komponenty zostaną skrupulatnie wymieszane – nawet w obfitych ilościach.

solidny silnik zagwarantuje genialne rezultaty konkretny i równocześnie cichy silnik zapewnia genialne mieszanie składników. Niezależnie od tego, czy są to mieszanki do ciast, babeczek, czy ciężkie ciasta drożdżowe do pizzy – ten mikser BOSCH MFQ2620G sprosta każdemu zadaniu.

Postaw na kreatywność i przygotuj najróżniejsze potrawy. Regulacja szybkości – pełna kontrola Chcesz delikatnie wymieszać komponenty albo ubić białka jaj na sztywną piankę? dostosuj szybkość do przygotowywanej potrawy i konsystencji, jaką chcesz uzyskać.

Cztery zmienne szybkości, oraz funkcja turbo pozwalają dobrać słuszną prędkość do każdego przygotowywanego dania. Dodatkowa misa Druga misa znajdująca się na wyposażeniu dodatkowym miksera BOSCH MFQ2620G znakomicie nadaje się do przygotowywania skomplikowanych ciast, które w składzie mają kilka kremów czy krem i bitą śmietanę.

Nie musisz przekładać wcześniej przygotowanej masy i myć misy, żeby wyrobić kolejny składnik. Akcesoria ze stali nierdzewnej Mieszadła i haki do zagniatania ciasta zostały wykonane ze stali rdzoodpornej co gwarantuje ich wyśmienitą jakość,, a także możliwość mycia w zmywarce.

ponadto specjalna budowa mieszadeł ulepszone dotarcie powietrza do mieszanych komponentów, dzięki czemu ciasta i kremy są bardziej puszyste. Teraz ubijesz obszerniejszą liczba śmietany, czy białek w krótszym czasie.

Przycisk zwalniający mieszadła Przycisk zwalnia końcówki za jednym dotknięciem. To rozwiązanie pozwała w łatwy i prędki sposób wymienić akcesoria w trakcie pracy albo w celu wyczyszczenia....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.