Menu

Electrolux ESM3300

Cechy produktu

  • Producent Electrolux 
  • Rodzaj z misą 
  • Ilość prędkości
  • Moc 450 W
  • Kolor biały 

OpisWybrane atrybutyMoc [W] 450
liczba szybkości 5
Mikser stojący Love Your Day

Mikser stojący Love Your Day gwarantuje potrzebne narzędzia, które pozwolą Ci zamienić świeże komponenty we rewelacyjne domowe wypieki.


Zyskaj więcej możliwości dzięki mikserowi stojącemu rodzaju 2 w 1

Mikser można odłączyć od misy,mieć pokaźniejszą kontrolę nad urządzeniem podczas prędkiego mieszania lub ubijania niepokaźnej ilości części


rewelacyjne ciasta

Pieczenie jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek dotąd. Mikser jest zaopatrzony w obrotową misę i stalowe mieszadła hakowe, dzięki którym przegotowanie pysznego ciasta jest jednakowo łatwe jak naciśnięcie przycisku.


nieskomplikowane jest dzisiaj jeszcze łatwiejsze

Dzięki obrotowej misie urządzenie może samo wykonać całą pracę, a efekt mieszania części będzie genialny jak przy wyrabianiu ręcznym.


Z myślą o swobodzie korzystania z wielu przepisów

Mikser jest wyekwipowany w zestaw końcówek do ubijania i mieszadeł hakowych, dzięki temu pozwala na prędkie wyrabianie ciast.


Końcówki i mieszadła nadają się do mycia w zmywarce

Wszystkie akcesoria można myć w zmywarce, dzięki czemu będziesz posiadać więcej czasu,cieszyć się swoimi wypiekami.


Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.