Menu

HR3740/00 Viva Collection Mikser ręczny PHILIPS

Cechy produktu
  • Producent Philips 
Opis

Viva Collection Mikser HR3740/00 efektywne mieszanie gwarantujące przygotowanie gładkich ciastMikser Philips zagwarantuje przygotowanie pysznych puszystych ciast i chlebów dla Ciebie i Twojej rodziny. Miksowanie stożkowe pozwala skrócić czas ubijania i wygładzić ciasto.

Silnik o obszernej mocy 450 W poradzi sobie choćby z najgęstszą konsystencją ciasta. Do 25% szybsze miksowanie z silnikiem o mocy 450 W 450 W 5 szybkości + funkcja turbo Stożkowe końcówki do ubijania piany gwarantujące maksymalne wykorzystanie powietrzaWyjątkowe stożkowe końcówki do ubijania piany zezwalają na maksymalne użycie powietrza, które nadaje ciastu puszystości i gładkości Silnik o mocy 450 W poradzi sobie choćby z najgęstszą konsystencją ciastaPotężny silnik o mocy 450 W poradzi sobie choćby z najtwardszymi masami.

5 ustawień szybkości dla lepszej kontroliSzeroka gama ustawień szybkości gwarantuje najkorzystniejszą kontrolę miksowania. Funkcja turboFunkcja turbo zapewnia silniejsze ruchy końcówek miksera, gdy ich Ci potrzeba.

Łatwe zakładanie końcówek do ubijania pianyKońcówki do ubijania piany posiadają rozmaite wzory na końcach, co pozwala na ich instynktowne i szybkie zakładanie. Przycisk wysuwania końcówkiJednym przyciskiem możesz wysunąć końcówki do ubijania piany albo wyrabiania ciasta.

Dzięki zaciskowi do kabla łatwo utrzymasz go w czystościZacisk na przewód zezwala na utrzymanie porządku w kuchni.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.