Menu

Philips BTM2660

Cechy produktu

  • Producent Philips 
  • Moc głośników RMS 20 W

Opis

Podłącz równocześnie choćby dwa urządzenia Bluetooth® lub użyj bezpośredniego połączenia USB. Następnie przypasuj dźwięk, korzystając z cyfrowej korekcji dźwięku (DSCl). Możesz podłączyć dowolne urządzenie muzyczne i nadać muzyce nowej energii.

Wszystkie te funkcje zostały zamknięte w minimalnej i smukłej konstrukcji, którą można zamontować na ścianie. Atuty Odtwarzanie płyt MP3-CD, CD i CD-R/RW MP3 to skrót od ''MPEG 1 Audio layer-3''.

MP3 to bezprecedensowa technika kompresji, dzięki której pokaźne pliki muzyczne można 10-krotnie pomniejszyć, nie tracąc prawie nic na jakości dźwięku. Dzięki możliwości prędkiego i przystępnego przesyłania dźwięku, format MP3 stał się standardowym sposobem kompresji dźwięku w Internecie.

Łatwe odtwarzanie muzyki w formacie MP3 przez złącze USB Direct Dzięki funkcji przenoszenia plików można swobodnie cieszyć się wygodą dostępu do pokaźniejszej ilości muzyki za pośrednictwem zaimplementowanego złącza USB Direct.

zestaw głośników z systemem Bass Reflex zapewnia głębokie i mocne brzmienie basów komplet głośnikowy z systemem Bass Reflex emituje niskie tony o obszerniejszej głębi niżeli kompaktowy system głośnikowy. Pakiet ten różni się od systemu kompaktowego tubą basową akustycznie zharmonizowaną z głośnikiem niskotonowym, co pozwala uniknąć obcinania niskich dźwięków.

Efekt to głębszy regulowany bas i mniejsze zniekształcenia. Cyfrowa korekcja dźwięku dostosowuje ustawienia do stylu muzyki Funkcja cyfrowej korekcji dźwięku proponuje dobór wstępnie zaprogramowanych ustawień korektora - stabilne, wyraziste, solidne, ciepłe, czyste - zezwalających na zoptymalizowanie zakresów częstotliwości dla różnorodnych stylów muzycznych.

Każdy tryb wykorzystuje technologię korekcji graficznej w celu automatycznego dostrojenia balansu dźwięku i uwydatnienia jego częstotliwości posiadających największe znaczenie w danym stylu. Przesyłanie strumieniowe muzyki poprzez Bluetooth® dzięki parowaniu wielu maszyn Bezprzewodowa transmisja dźwięku Bluetooth® jest coraz popularniejsza w świecie zestawów audio, jednak większość zestawów zgodnych z technologią Bluetooth® zezwala na podłączenie tylko jednego urządzenia w danej chwili.

Funkcja parowania wielu urządzeń pozwala na sparowanie do trzech sprzętów i przełączanie pomiędzy nimi w dowolnym momencie. Możliwość montażu na ścianie - zestaw można umieścić praktycznie w dowolnym miejscu zestaw audio Philips to nadzwyczajne połączenie smukłego i wielofunkcyjnego projektu, dopasowujące się do każdego wyglądu wnętrza.

komplet ten umieszczany jest na podstawie, dzięki temu można go bezpiecznie umieścić na dowolnej półce lub szafce. W przypadku montażu na ścianie komplet ten jest jednakowo wszechstronny, jak w przypadku wolnostojącej podstawy.

Tryb gotowości Bluetooth® pozwala na korzystanie z tej funkcji poprzez cały czas, co upraszcza ponowne nawiązywanie połączenia Nawiązanie połączenia z urządzeniem przenośnym pozwala na wybudzenie...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.