Menu

Yamaha MCR-470

Cechy produktu

  • Producent Yamaha 

Opis

Yamaha MusicCast MCR-N470D to najnowsza konstrukcja z utytułowanej kolekcji PianoCraft. Model ten stanowi niespotykaną kombinację funkcji konwencjonalnych mini-wież i innowacyjnych sprzętów sieciowych. Te pierwsze wykonywane są przez połączenie w jednej, wyszukanej obudowie wysokiej jakości amplitunera stereo i odtwarzacza CD, a moduły Wi-Fi, Bluetooth, Airplay, obsługa radia cyfrowego DAB+ i kompatybilność z systemem multi-room Yamaha MusicCast sprawiają, iż MCR-N470D to urządzenie na wskroś postępowe.

O wszechstronności modelu decyduje z reguły kompatybilność z systemem Yamaha MusicCast, dzięki czemu urządzenie może jednocześnie wysyłać, jak i odbierać muzykę z innych sprzętów MusicCast, także tych zainstalowanych w innych pomieszczeniach w domu.

Mini-wieżą (tak jak wszystkimi urządzeniami z rodziny Yamaha MusicCast) można jeszcze sterować z urządzenia przenośnego dzięki instynktownej, polskojęzycznej aplikacji MusicCast Controller. Dodatkową funkcjonalnością maszyn MusicCast jest też technologia Bluetooth Output - możesz dzięki niej wysłać dźwięk z MCR-N470D do dowolnych słuchawek albo głośników Bluetooth, też innych producentów.

w dodatku model MusicCast MCR-N470D obsługuje Wi-Fi, AirPlay i Bluetooth, a tym samym umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie muzyki ze smartfonu, tabletu lub komputera. Zastosowane radio internetowe pozwoli Ci wybierać z tysięcy stacji radiowych z całego świata, funkcja Spotify Connect z kolei daje dostęp do milionów utworów muzycznych na wyciągnięcie ręki.

Dopełnieniem niemal nieograniczonych możliwości urządzenia jest zastosowany tuner cyfrowy DAB+, który łączy wysoką jakość dźwięku z funkcjonalnością zarezerwowaną wyłącznie dla techniki cyfrowej oraz kompatybilność z DLNA dzięki temu MCR-N470D odtworzy pliki udostępnione w domowej sieci (np.

z dysku komputera lub serwera NAS). Uniwersalność modelu rozszerzają port USB, umożliwiający podłączenie przenośnych źródeł dźwięku, wyjście słuchawkowe, a także wejścia analogowe. Wysoka jakość dźwięku i łatwość w odwzorowywaniu naturalnego brzmienia to zwykle zasługa użytych układów elektronicznych.

Wchodzące w skład zestawu MCR-N470D kolumny głośnikowe NS-BP150 szczególnie przestrzenny dźwięk i zapewniają oczekiwaną spójność w całym spektrum odtwarzanych częstotliwości. Dzięki specjalnej technice VCCS marki Yamaha kolumny zabezpieczono przed niepożądanymi wibracjami pokrywy.

Miłośnicy mocnego uderzenia mogą doposażyć swój system w zewnętrzny subwoofer – model MCR-N470D wyposażony jest w specjalne wyjście dla głośnika subniskotonowego. Dzięki najnowszej aktualizacji oprogramowania Yamaha pozwala na korzystanie z serwisów muzycznych Tidal i Deezer....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.