Menu

Makita HR2470

Cechy produktu

  • Producent Makita 
  • Moc 780 W
  • Maksymalna prędkość obrotowa 1100 obr/min
  • Napięcie zasilania 230 V
  • Typ uchwytu SDS-Plus 
  • Częstość udarów 4500 udar/min

Opis

Wiertarka udarowa z uchwytem SDS-Plus. Do kucia, wiercenia i wiercenia udarowego. Przełącznik kierunku obrotów Wyłącznik obrotów i udaru. Sprzęgło przeciążeniowe broniące użytkownika i urządzeńę Dodatkowy pierścień uszczelniający uniemożliwia przedostawaniu się smaru przekładni w obudowie silnika. Wydajna ochrona przed kurzem. Pyłoszczelny, obrotowy uchwyt szczotek węglowych zapewnia tą samą produktywność w prawo i w lewo. Gumowa osłona chroni obudowę przekładni przez uszkodzeniami. Uchwyt z gumową warstwą gwarantuje pewny chwyt i komfortową pracę. Elektronicznie regulowana liczba obrotów i uderzeń.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 3 opinie

+ Dodaj opinie
mariusz - Wystawiona 8 lat temu
SUPER!!!
mirek - Wystawiona 8 lat temu
W zasadzie to otrzymałem nowy model HR2610T. Na razie zdążyłem sprawdzić czy działa.Na efekty działania przyjdzie trochę poczekać, ale myślę, że działanie będzie podobne do Boscha w tym segmencie. Do tej pory pracowałem Boschem. Wytrzymała przeszło 15 lat i nadal pracuje, ale czas było coś odświeżyć.
kyfny - Wystawiona 5 lat temu
lepiej wykonana, zmiana funkcji z blokadą

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.