Menu

Bosch GBH 240 F

Cechy produktu
  • Producent Bosch 
  • Rodzaj udarowo-obrotowy 
Opis

mistrzowski młot udarowo-obrotowy BOSCH GBH 240 F to najszybsze tempo wiercenia w tej klasie narzędzi dzięki zoptymalizowanej obudowie przekładni. Wyższa solidność i możliwość wykonywania progresywnych prac dzięki produktywnemu silnikowi o mocy 790 W.

Inteligentna budowa ułatwia zamianę części i serwisowanie narzędzia.W celu zabezpieczenia użytkownika, urządzenie ma mechaniczne sprzęgło przeciążeniowe. Działające w przypadku zakleszczenia wiertła, chroniąc urządzenie oraz operatora.Młotowiertarka umożliwia zmiany kierunku obrotów prawolewo bez utraty mocy.

zezwala na to wkręcanie i wykręcanie śrub.Zakres wierceń:Średnica wiercenia w betonie, wiertła do młotów: 24 mmŚrednica wiercenia w murze, koronki wiertnicze: 68 mmŚrednica wiercenia w metalu: 13 mmŚrednica wiercenia w drewnie: 30 mmDane technologiczne:Moc nominalna: 790WEnergia udaru: 2.7JLiczba udarów: 0-4200 ud/minNominalna prędkość obrotowa: 0-930obr/minUchwyt stanowiskowy: SDS PlusWaga: 2.9 kgZawartość zestawu:Młot udarowo-obrotowy GBH 5-40 DRękojeść dodatkowaOgranicznik głębokościWymienny uchwyt wiertarski SDS plusWalizka narzędziowaBoschMarka Bosch z ponad 130-letnią historią powstała w Stuttgarcie i od dziesięcioleci jest liderem w tworzeniu.

Twórcą tej producenta jest Robert Bosch który, w pełni zmienił branżę motoryzacyjną, a na przestrzeni lat zmienił także inne obszary.Początki w motoryzacji stały się punktem wyjścia do rozwoju masowej produkcji w zakresie elektronarzędzi, techniki cieplnej, radia i telewizji.

Dzięki przemyślanemu rozwojowi firmy marka Bosch nie tylko stała się głównym graczem na rynku motoryzacyjnym,dodatkowo stała się głównym nurtem w wielu aspektach przemysłu i życia codziennego. Głównym założeniem firmy stała się chęć innowacji.Wiertarka udarowa powstała w latach trzydziestych XX wieku.

W 1952 roku wprowadzono na rynek elektronarzędzie Bosch Combi, które w zależności od zastosowanych akcesoriów mogło służyć jako wiertarka elektryczna, szlifierka albo nożyce do krzewów. Nowość w tamtym czasie stworzyła zupełnie nową dziedzinę w Europie, przede wszystkim dla panów pasjonujących się majsterkowaniem.

Dlatego Bosch opracował drugą serię elektronarzędzi, żeby uzupełnić ofertę profesjonalnych elektronarzędzi dla firm budowlanych.Gotowość firmy Bosch do rozwoju i doskonalenia sprawiła,producent Bosch stała się najważniejszym uczestnikiem w wielu dziedzin życia, które mogą usprawnić naszą codzienną działalność.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.