Menu

Graphite 50G387

Cechy produktu
  • Producent Graphite 
  • Rodzaj udarowo-obrotowy 
Opis

"*SHORTDESC* dane techniczne: Długość pełna artykułu: 390mm liczba sztuk w pakiecie albo opakowaniu: 1szt Materiał opakowania: rękaw (z kartonu) Moc: 900W Natężenie dźwięku: 106.7dB Gwarancja: Tak 2-letnia gwarancja: Tak rodzaj uchwytu wiertarskiego: SDS Plus Częstotliwość udaru: 4100rpm Energia udaru: 3.5J Maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 40mm Maksymalna średnica wiercenia w metalu: 13mm Maksymalna średnica wiercenia w betonie: 26mm liczba obrotów na minutę: 850rpm Napięcie zasilania: 230V~50HzV liczba funkcji: 3szt *LONGDESC* Młot udarowy SDS+ 900W (nr ref.

50G387) ma funkcje wiercenia oraz wiercenia z udarem i kucia. Umożliwia wiercenie otworów o średnicy do 40 mm w drewnie, 26 mm w betonie, a także 13 mm w stali, a udar o energii 3.5 J pozwala na efektywne kucie betonowych ścian.

Młot ma przełącznik trybu wiercenia udarowego/bezudarowego/kucia, a także blokadę pracy ciągłej. System SDS+ zezwala na szybkie mocowanie osprzętu (wiertła, dłuta). Długi kabel przyłączeniowy zezwala na luźne operowanie narzędziem.

praktyczna rękojeść pokryta jest przeciwpoślizgową nakładką, podnoszącą komfort i bezpieczeństwo pracy. Całość dostarczana jest w użytecznej walizce z tworzywa sztucznego wraz z kompletem akcesoriów: 3 wiertłami do betonu, 2 dłutami, osłoną przeciwpyłową oraz zasobnikiem ze smarem.

Zgodność z europejskimi standardami bezpieczeństwa gwarantuje certyfikat CE. Firma VERTO proponuje asortyment elektronarzędzi i akcesoriów dla każdego majsterkowicza. *PACKINFO* Walizka z tworzywa sztucznego 3 wiertła do betonu 2 dłuta Osłona przeciwpyłowa Zasobnik ze smarem *ADDINFO* "

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.