Menu

Barista Space - Młynek ręczny czarny

Cechy produktu

  • Producent Barista Space 
  • Przeznaczenie do kawy 

Opis

Barista Space - Młynek ręczny czarny

To ręczny młynek żarnowy. Młynek ma zrównoważone stalowe żarno, co samoczynnie plasuje go na wysokiej półce, oraz oferuje regulację stopnia mielenia, dzięki której zmielisz kawę stosownie do rożnych metod parzenia. To rewelacyjny wybór zarówno dla początkujących kawoszy, jak i nowoczesnych domowych baristów, a przy tym ceniących wysoką jakość i korzystny wygląd sprzętu w rozsądnej cenie.
Serce młynka, czyli jego żarno z osią, jest produkowane ze stali rdzoodpornej. Żarno jest jednostajne i oferuje obszerniejszą precyzję mielenia niż żarna ceramiczne. Młynek jest wyekwipowany w regulację stopnia mielenia, dzięki temu możesz nim zmielić kawę równocześnie pod kawiarkę, jak i pod french press, czy wszelkie przelewowe metody parzenia.

Korpus i pojemnik na zmieloną kawę zostały wykonane z aluminium, poprzez co całość jest stabilna i trwała. W górnym pojemniku zawiera się 18 gramów ziarna, co wystarcza np. Na dużą porcję kawy z dripa. Dolny pojemnik wkręca się na gwint, dzięki temu trzyma on się pewnie na miejscu. Korpus jest opleciony gumową opaską dla pewniejszego chwytu, a rączka jest zakończona drewnem.

Grubość mielenia reguluje się momentalnie i w prosty sposób przy pomocy pokrętła umieszczonego pod żarnem. Zmiana jest stopniowa, a dla ułatwienia dodano numeryczną skalę.

W komplecie także torebka ochronna i pędzelek do czyszczenia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.