Menu

Comandante - C40 MK3, American Cherry, Nitro Blade - Młynek ręczny

Cechy produktu

  • Producent Comandante 

Opis

Comandante -C40 MK3 Nitro Blade American Cherry - Młynek ręczny

Młynki Comandante są znane z wysokiej jakości, trwałych i efektywnych młynków ręcznych. Produkowany dla prawdziwych entuzjastów kawy i koneserów kawy speciality. Młynek ręczny Comandante C40 to stylowe, a równocześnie solidne, staranne narzędzie o wysokiej jakości. Żarna Nitro Blade są dostosowywane dla ponad 60 rodzajów mielenia, pasujących do wszystkich metod parzenia.

Żarna przecinają ziarna kawy, by uzyskać bardzo precyzyjny i bardzo jednolity mielenie, pozostawiając jednocześnie najmniejszą liczba pyłu. Jednocześnie pierścień, jak i rdzeń są wycięte z litego bloku wysokostopowej stali rdzoodpornej o wysokiej zawartości azotu, dzięki czemu ostrze nitro jest ostre i mocne, z idealnym utrzymywaniem krawędzi i niepodatnością na zużycie. Żarna Nitro Blade nie powodują korozji i rewelacyjną produktywność cięcia.

Materiały:

- Żarna: zastrzeżona wysokostopowa stal nierdzewna o wysokiej zawartości azotu
- Korpus leja: stal nierdzewna, okleina drewniana
- Oś i korba: stal nierdzewna
- Gałka korby: 100% naturalne drewno dębowe
- Słoik do mielenia: szkło
- Łożyska osi: 2x mikro łożysko kulkowe ze stali rdzoodpornej z gumowymi uszczelkami
- Kolor: American Cherry
Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.