Menu

Comandante - C40 MK4 Black, Nitro Blade - Młynek ręczny

Cechy produktu

  • Producent Comandante 

Opis

Comandante - C40 MK4 Black, Nitro Blade - Młynek ręczny

MK4 - to nowa wersja kultowego już młynka do kawy, poprzez wielu uważanego za najlepszy ręczny młynek świata. W wersji MK4 wprowadzono kilka ważnych innowacji:

- Nowa forma i materiał części stabilizacji żarna
- wyeliminowano problem blokujących się ziaren i powiększono pojemność młynka.
- Każdy młynek mieści dwa słoiczki na zmieloną kawę: jeden słoik z brązowego szkła oraz jeden z przejrzystego polimeru. Słoiczek z polimeru jest lekki i bardziej wytrzymały, może także służyć jako kubek.
- nowe opakowanie, które lepiej zabezpiecza młynek.


Młynki Comandante są znane z wysokiej jakości, trwałych i efektywnych młynków ręcznych. Wykonany dla prawdziwych sympatyków kawy i koneserów kawy speciality. Młynek ręczny Comandante C40 to stylowe, a jednocześnie solidne, staranne narzędzie o wysokiej jakości. Żarna Nitro Blade są dostosowywane dla ponad 60 rodzajów mielenia, pasujących do wszelkich metod parzenia.

Żarna przecinają ziarna kawy, aby uzyskać wyjątkowo precyzyjny i szczególnie jednorodny mielenie, pozostawiając jednocześnie najmniejszą liczba pyłu. Zarówno pierścień, jak i rdzeń są wycięte z litego bloku wysokostopowej stali rdzoodpornej o wysokiej zawartości azotu, dzięki temu ostrze nitro jest ostre i solidne, z idealnym utrzymywaniem krawędzi i opornością na zużycie. Żarna Nitro Blade nie powodują korozji i perfekcyjną efektywność cięcia.
Materiały:

- Żarna: zastrzeżona wysokostopowa stal nierdzewna o wysokiej zawartości azotu

- Korpus leja: stal nierdzewna, okleina drewniana
- Oś i korba: stal nierdzewna
- Gałka korby: 100% naturalne drewno dębowe
- Słoik do mielenia: szkło (zawiera około 40 g.)
- Łożyska osi: 2x mikro łożysko kulkowe ze stali rdzoodpornej z gumowymi uszczelkami
- Kolor: Blade Black
Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.