Menu

Comandante C40 MK3 Nitro-Blade American Cherry młynek ręczny

Cechy produktu

  • Producent Comandante 

Opis

Comandante C40 MK3 Nitro-Blade American Cherry

Comandante C40 Zebra to ręczny żarnowy młynek z super-dokładnie stworzonymi żarnami ze stali nierdzewnej umocnionej azotem. Jest niezastąpionym narzędziem każdego baristy. Coraz częściej sięgają po niego także zaawansowani home-bariści.

Młynek jest niezastąpiony w zaimplementowaniu do rozmaitych metod parzenia. Stopień mielenia przestawisz momentalnie. Mielisz do przelewu? Zajmie to kilka chwil - Comandante jest super-prędki.
Masz ekspres ciśnieniowy? Comandante poradzi sobie nieprzeciętnie - jest super-dokładny.
Rano pijesz kawę z kawiarki i później z Chemexa? AeroPress'a? Młynek poradzi sobie z każdym typym mielenia. Nie bez powodu jest marzeniem wielu miłośników naprawdę dobrej kawy.

Design

Najwyższy kanon wykonania, tak jak materiały użyte do produkcji tych młynków powodują, iż trudno o ulepszonej jakości młynek.
Korpus młynka wytworzony jest ze stali nierdzewnej. Pokryty jest powłoką okleiny z drewna. Wysoka jakość wykończenia nadaje młynkowi specyficzny fason.

Jego zarys i wielkość nad wyraz upraszcza używanie młynka - trzyma się go pewnie i komfortowo.
Podobnie rączka do mielenia, zakończona drewnianym uchwytem - jest świetnie wyprofilowana, poprzez co mielenie nie sprawia żadnych trudności. Przeciwnie, stosowanie C40 to niezwykła przyjemność.

Dlaczego powinieneś wybrać Comandante C40

Trzecia generacja młynka jest sumą udoskonaleń poprzednich wersji i długich badań nad dostarczeniem młynka, który rewelacyjnie sprawdza się w każdej sytuacji. W prosty sposób przestawisz go z poziomu espresso np. Do Chemexa. C40 jest w stanie zmielić ziarna pod każdą metodę parzenia!

  • C40 są uznawane za najlepsze młynki na świecie.
  • Cenią je sobie równocześnie profesjonaliści (nieraz widzimy je w użyciu w kawiarniach speciality), jak też home-bariści poszukujący najwyższej jakości.
  • Dzięki zastosowanym rozwiązaniom technicznym młynki Cmnadante oferują szczególnie obszerny zakres mielenia i trudną do uzyskania powtarzalność (doskonale utrzymana miałkość).
  • Żarna są bardzo ostre i jednostajne, dzięki czemu mielenie odbywa się równo i płynnie.
  • Poziom retencji jest niewielki.
  • Regulacja poziomu mielenia odbywa się poprzez obroty pokrętła umieszczonego pod żarnami - wystarczy odkręcić zbiornik na kawę.

Pojemnik na zmieloną kawę, jak też dodatkowy zbiornik z zakrętką, wytworzone są z wysokiej jakości, grubego szkła.
W pojemnikach mieści się 40 gramów kawy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.