Menu

Comandante C40 MK3 Nitro-Blade Burgundy młynek ręczny

Cechy produktu
  • Producent Comandante 
Opis
Comandante C40 MK3 Nitro-Blade Burgundy - nowy kolor

Comandante C40 Zebra to ręczny żarnowy młynek z super-dokładnie produkowanymi żarnami ze stali rdzoodpornej umocnionej azotem. Jest niezastąpionym narzędziem każdego baristy. Coraz częściej sięgają po niego również innowacyjni home-bariści.

Młynek jest niezastąpiony w zaimplementowaniu do różnorodnych metod parzenia. Stopień mielenia przestawisz momentalnie. Mielisz do przelewu? Zajmie to kilka chwil - Comandante jest super-szybki.
Masz ekspres ciśnieniowy? Comandante poradzi sobie perfekcyjnie - jest super-staranny.
Rano pijesz kawę z kawiarki i później z Chemexa? AeroPress'a? Młynek poradzi sobie z każdym typym mielenia. Nie bez powodu jest marzeniem wielu miłośników naprawdę korzystnej kawy.

Design

Najwyższy kanon wykonania, tak jak materiały użyte do produkcji tych młynków sprawiają, że trudno o lepszej jakości młynek.
Korpus młynka wytwarzany jest ze stali nierdzewnej.

Młynek w kolorze burgundowym. ładny, głęboki odcień tego koloru czyni z młynka designerskie dzieło sztuki.

Jego zarys i wielkość szczególnie upraszcza używanie młynka - trzyma się go pewnie i komfortowo.
Podobnie rączka do mielenia, zakończona drewnianym uchwytem - jest doskonale wyprofilowana, przez co mielenie nie sprawia żadnych trudności. Przeciwnie, używanie C40 to niezwykła przyjemność.

Dlaczego powinieneś wybrać Comandante C40

Trzecia generacja młynka jest sumą udoskonaleń poprzednich wersji i długich badań nad dostarczeniem młynka, który wyśmienicie sprawdza się w każdej sytuacji. W prosty sposób przestawisz go z poziomu espresso np. Do Chemexa. C40 jest w stanie zmielić ziarna pod każdą metodę parzenia!

  • C40 są uznawane za najlepsze młynki na świecie.
  • Cenią je sobie jednocześnie profesjonaliści (niejednokrotnie widzimy je w użyciu w kawiarniach speciality), jak także home-bariści poszukujący najwyższej jakości.
  • Dzięki zastosowanym rozwiązaniom technologicznym młynki Cmnadante oferują wyjątkowo duży zakres mielenia i nieprzystępną do uzyskania powtarzalność (perfekcyjnie utrzymana miałkość).
  • Żarna są nad wyraz ostre i zrównoważone, dzięki czemu mielenie odbywa się równo i płynnie.
  • Poziom retencji jest znikomy.
  • Regulacja poziomu mielenia odbywa się przez obroty pokrętła umieszczonego pod żarnami - wystarczy odkręcić zbiornik na kawę.

Pojemnik na zmieloną kawę, jak również dodatkowy zbiornik z zakrętką, wykonane są z wysokiej jakości, grubego szkła.
W pojemnikach posiada się 40 gramów kawy.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.